*

 • bitkisel saglik rehberi adli, saglik acisindan yararli pek cok kur iceren, kitabin yazari profesor.
  (bkz: keciboynuzu)
  (bkz: arslanpencesi)
  (bkz: lavanta)
 • hakkında sadece 1 entry girildiğini görünce şaşırdığım kimya profesoru.
  ayrıca:
  (bkz: http://www.saracoglu.at/)
 • verdiği tarif sayesinde sürekli ağıran bacaklarımı hafifleten,kendimi iyi hissetmeme sebep olan profesör.tarif de şudur;çok koyu demi olmayan çaya 5 karanfil...
 • saba tümer'in kadrolu misafiri, konuşurken hafiften hüseyin hatemi kokusu alıyorum kendisinden, şahsen.
 • doktor mu hoca mı olduğunu anlayamadığım, son günlerde her kanalda bitkiler ve doğanın/kainatın mucizelerinden bahseden kişi.
 • şu anda ülke tv de sıradışı programında "kuantum fiziği" nin nasıl bir safsata olduğunu anlatıyor.internet sitesinde bitkisel ilaç sattığını gördüğüm ve kuantum fiziği ile ne alakası olabileceğini merak ettiğimm şahıs.
 • tıp doktoru olmayan*, evrim teorisine de kesinlikle inanmadığını belirten bitki uzmanı*, kimya profesörü.
  evrim teorisi ile ilgili olan kısım için: http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=sss
 • genelleme yapmaktan kacinarak, doktorlara guvenmeyen biriyim. cok yogun calistiklarindan ya da belki baska gecerli sebeplerden, sadece sikayet dinleyip muayene etmeden ilac yazan kisileri anlamiyorum. "bu ilaclari kullanin gecer" demelerinden ve teshisin ne oldugunu bile soylememelerinden hoslanmiyorum.

  bu nedenle, alternatif tip da diyorlar, bu tip seylere ilgim var (ot, mot).

  bir suru sarlatan olmasina ragmen piyasada, ibrahim saracoglu gibi kisiler de var. bu adamin sitesini inceleyin, bir cok kur ve bir cok bitki hakkinda bilgi var. herhangi bir ucret istemeden bu bilgileri size sunan birisi. inceleyin, bir suru kur icerisinden sadece 23 tanesini aciklamayip parayla satiyor. bunun sebebinin de, 'yaninda calistirdigi insanlarin maaslarini ve sirketinin faturalarini odeyebilmek' oldugunu soyluyor. bir de kitaplari var, 20 kusur tl.

  genel olarak insanlarin muzdarip oldugu rahatsizliklar icin onerdigi kurler var. kendinizin alabilecegi bitki, meyve, sebzelerle kolayca yapabileceginiz, zahmetsiz kurler.

  diger verdigi kurleri geciyorum, denemedim, ama bu adam cogu kadinin sorunu olan polikistik over icin inanilmaz bir basari elde etti. sogani haslayip suyunu icmek gibi kolay bir kurle, benim kendimi bildim bileli var olan polikistik over sorunum cozulmus durumda.

  bir sekilde care bulamadiginiz bir rahatsizliginiz varsa, bir de bu adamin soylediklerini denemekten zarar gelmeyecektir. bir noktadan sonra insan, 'ne olursa olsun gecsin yeter' diyor.
 • dr ünvanı ile çıkarıldığı programlarda habire sadettin teksoy gibi "her işte bir hikmet var, bak mesela avucun içinde allah yazıyor" gibi laflar ederek tıptan ve bilimsellikten fersah fersah uzak durması, tam bir dönem insanı olduğunu gösteriyor.

  elli sene sonra sabah programlarının tekrarlarını izlersek hangilerinin akp dönemine ait olduğunu anlamamıza yarayacak bir guguk kuşu işlevi de vardır yani.

  mehmet öz gibi yüzlerce üst sınıf doktorumuzu ingiltere ya da abd'ye kaptırırsak, el üstünde tutacağımız sağlık ve beslenme uzmanı olarak da bunlar kalır tabii; ya da bunlar el üstüne konuyordur belki de!

  neyse sen bunları takma adnan baba. sıra sende, kaldır götür tomarla parayı!
hesabın var mı? giriş yap