şükela:  tümü | bugün
  • kendini kaptırıp küfür etmese yayınlarında daha başarılı olabilecek biri.
  • ibrahimi dinlerdeki çelişkileri, özellikle islam eksenindeki tutarsızlıkları kaynaklarıyla anlatan konyalı araştırmacı, youtuber. (bkz: gig tv)

--- spoiler ---
    israyıl acanı
    --- spoiler ---
  • gerçek bir vatanseverdir!elini kayanın altına sokmuş çok değerli bir youtuberdır!
  • türk konsolosluğuna adres beyanı yaptıktan sonra evine kendisini, eşini ve çocuklarını hedef alan ölüm tehdidi içerikli mektuplar gelmeye başlayan, bu yüzden adresini değiştirmek zorunda kalan, eşi ile arası bozulmuş youtuber.

dış temsilciliklerimizin ve resmi kurumlarımızın, paralel el kaideci yapılanmanın nasıl oyuncağı olduğunun göstergesidir bu.
  • ibrahim atabey youtube gıgtv kanalında ilahi dinlerin ve kitapların kaynakları çevirileri ile araştırarak kitapların ilahi bir güç tarafından yazılmadığına dair tespitler yapan youtuber. yanlız bazı eleştirileri yersiz ve gereksiz. bazı soruları soru bile değil. karşısına gelen dindoşların çoğuda bilgisizdir. helede bir tarikatçı ile yapmış olduğu ciddi küfüleşmede, küfür yerine dindoşu alt etmeye becerebilirdi. çünkü dindoş ciddi cahildi.
    programlarında yakup denize yer verdiği için sıkı takipteyim. kendisinin uslübü bir deist olarak çok itici.
    madem insanları uyandırcaksın konuyu anlatma şeklin daha üstün olmalı yakup deniz bunu yapabiliyor.
    siyasi konularada da çok geniş abiler. din konusunda anlarım somut kanıtlar var ama siyasi konularda adam götünde devlet kuracak operasyonu eleştiriyorsunuz. önünüze bir siyasi harita alıp ortadoğudaki ufak ülkerin kuruluşunu ve terör destekçisi ülkeleri bir inceleyin bana hak vereceksiniz.
  • düzelteme = ibrahim atabey az önce "türkiye nereye gidiyor? yakup deniz" videosunda bana yer vermiş. itici olduğu konusundan kendisinden özür diliyorum.
    adam resmen kelle koltukta evladını yuvasını terk edip, maddi şekilde bitap düşmüş, bütün bunlara rağmen videolar çekip durumu için acitasyon yapmadan insanaları uyarıyor. umarım bunu okursun özür dilerim ibrahim.
  • söylemleri, fikirleri, inandıkları veya inanmadıkları ile ilgilenmiyorum. (kesinlikle karşı da değilim) fakat oturuşu, konuşması, üslubu, mimikleri ve şivesiyle birlikte damaklarda keçi peyniri tadı bırakan; izlemeye başladıktan 15 dk sonra üzerinize buram buram ahır kokusu sinmesine sebep olan, bir garip cahil itici genç adam.

ateistleri müslüman etmek için, bunu ateizm derneği başkanı falan yapmaları yeterli. düşüncelerini klasik cahil bir selefi gibi sünni gibi ifade eden, saygısız ve seviyesiz bir varlık.

yakup deniz gibi kendini yetiştirmiş güzel bir anadolu insanı ile yaptığı programları izlerken, mecburen maruz kalmasak o kadar iyi olur ki... (farkındaysanız şive, yöresel ağız falan sorun değil. yakup abi itici gelmiyor)

umarım bunları okur ve her zaman yaptığı gibi at dişleriyle ağzını yamulta yamulta gevşek gevşek "beğenmiyoğsanıi izlemeyin gardaşımnıhey" demek yerine, insanca bir üslup sergilemek için gayret gösterir; karşısında kökten dinci veya siyasal islamcı bile olsa, insana saygı kapsamında gönülleri fetheder.
  • eleştirdiği insanlardan pek bir farkı yok gibi,ateist kesimin küfürbaz haydosu, hal hatıra gig tv de tutunur gibi..bilgisi copy paste ile sınırlı
  • en kısa sürede okuma yazma öğrenir diye umuyorum. *
  • kendisinin türkçeye kattığı anlamlar ...ananaki değil anunaki ,törörist değil terörist, neyse küfrü sevmem o yuzden itici gelir...ama bir programda şahit oldum..konu güzel güzel giderdi..ortada küfür yok islamcı sakallı adam ibrahime "senin çocukken başına birseymi geldi tacize mi ugradin"gibisinden birşeyler söyledi..ibrahim açtı ağzını yumdu gözünü kutsal değer mukadderas dinlemeden sövdü..az biraz akıllı obur sakallı müdahale bile edemedi..cunki diğer sakallı tahrik etti ..maden cevap veremeycen kışkırtma adamı..ibrahim en son islam peygamberi hakkında yüzünü şekilden şekile sokarak dalga geçme videoları çekerek islamcıların ekmeğine yağ sürmekte...iyice balataları sıyırdı