şükela:  tümü | bugün
  • siirtli merhum aktivist. ihh siirt temsilcisi metin yardım ile gemiye binmiş. 60 yaşında imiş.

allah rahmet eylesin.
  • psikiyatrist. adana ve istanbul'da yaprak psikiyatri kliniğinde çalışıyor. uzmanlık alanı adhd, okb, aile ve çocuk sorunları, eş ve ilişki sorunları...vs.
  • bu gece öteki gündem'de http://www.itusozluk.com/…turanlar-bilir_198655.jpg reklamını görünce şoke oldu. ben de o şoke olunca şoke oldum.
  • yakında seda sayan'a da çıkmasını beklediğim (bkz: televizyon doktoru)
  • bugün hangi kanalda olduğunu unuttuğum iyi fikir diye bir programda ilk kez görüp ismini not aldığım psikiyatrist kişisi. konu çocukların internet bağımlılığı, telefonda da anneler çocuklarının durumunu anlatıp dertlerine deva arıyorlar. bu beyefendi (!) de -hiç abartmıyorum- anneleri sesini yükselterek, suratında dişlerini sıkar gibi bir ifadeyle, parmağını sallayarak öfkeli bir şekilde azarlıyordu. sunucu kadıncağız bu doktoru yatıştırmaya çalıştıysa da çok başarılı olamadı.

özetle öfke kontrolü sorunları olan bir psikiyatrist. bin liram olsa birini verip de ondan medet ummam. oha yani.
  • "biz olmamız gerektiğine inanıyorum (ve bunu dayatıyorum)" diyen psikiyatr.
    tanrı buna giden hastaların yardımcısı olsun.
  • ankara tıp mezunu fizik tedavi uzmanı.
    hastalarına 'iki dakika bakayım da tedaviye başlatayım' zihniyetiyle bakmayan, muayenesi genelde sohbet muhabbet eşliğinde uzayan, yeni tedavi biçimleri takip edip uygulayan türünün son örneklerinden bir doktor da denebilir. hipnotik sesi var bir de. bu ağrının geçmesi için kamçatka'ya gidip bana latte al gel dese gider alırsın, o kadar.
    şimdilerde edremit körfez hastanesi'nde hayatına devam etmekte kendisi.
  • sadeleşerek özgürleşmenin formülü - gündem özel adlı programa 13.08.2017 tarihinde katılmış.

adam, programın bir nevi akademik altyapısını sunan kişi oldu. program yine onun çevresindeki atıflarla yönlendi.
  • akademik alt yapı mı hahahahahahahaha
    şu an serdar kuzuloğlu programında kurduğu cümleleri emnim kimse anlamıyordur. adam bir şey anlatmıyor dönüp dolaşıp bir kaç artık herkesin çok iyi bildiği kuramı anlatıyor. saptamalar berbat. kredi kartı kullanımını eleştirirken "param varsa yaparım" diyen sonra "ama bu kendi çocukluğunda yapamadığımdır" diyen (dediği doğru ama bir cümlede iki zır fikri söylemesi....) diyen adam...
    çıkınca kanal değiştirin bence...

(prof. dr. sinan canan düzgünce açıkladı. adam evrimsel psikolojinin tüm kuramlarını özetledi...)