şükela:  tümü | bugün soru sor
 • istanbul-idealtepe'de görev yapan aile hekimi.
  ilginç ama iyi bir doktor.önünüzde 5 kişi varsa yaklaşık 35,40 dakika bekliyorsunuz çünkü kimseyi muayene etmeden,çabucak göndermiyor.hızlı konuşur,el sıkışmaz ve kimlik gerekmedikçe almaz çünkü mikroplara karşı aşırı hassastır.
  acele insanlara bakıp,ilaç yazıp yollayan ama çok hasta bakan doktordansa bu şekilde güzelce muayene edip,ilgilenip daha az hasta bakılmasını tercih ederim.
  özetle iyi bir doktor diye düşünmekteyim.
 • kuzenimin tahlil sonuçlarına bakmayan ve ben buna bakmak istemiyorum diye doktorların hakkı olmayan bir söylemi gerçekleştiren kişi.
 • yukarıdaki yorumlara katılmamak elde değil. benim de aile hekimimdi değiştirdim. biraz ilginç bir insan. tokalaşmıyor.

  son kez yanına gittiğimde kan tahlili istedi. ben de iğne fobisi olduğundan korktuğumu söyledim. bana "hadi geç onları geç" diye karşılık verdi. tamam hekimsin, tıp bitirdin anladık. ama benimle böyle konuşma hakkı vermiyor sana.

  zaten o olaydan sonra hekimimi değiştirdim.

  eğer bu başlığı okuyorsa ona tavsiyem. insanlara daha sevecen yaklaşması ve o kilolarını vermesi. ömrü hayatımda ilk kez bu kadar şişman bir doktor gördüm. o kiloların ona hastalık olarak döneceğini sanırım söylememe lüzum yok.