• her siyasal islamcı din bezirganı gibi, bu da zoru görünce kuyruğu kıstırıp yalan ifade ile yırtmaya çalışmış.

--- spoiler ---

muhtar: ben aslında onları korudum

avsallar mahallesi muhtarı ibrahim görgülü ise olayın kendisiyle ilgisi olmadığını belirterek, "orası benim mıntıkamın dışında. benimle ilgisi yok. arkadaşımın muz bahçesi. muz bahçesinin orada drone ile fotoğraf çekmişler. ben onları orada korudum aslında. darp edilmelerini önledim. onların başına bir şey gelmesini engelledim" dedi. dha

--- spoiler ---

senin gibi muhtarın kalıbını bilmem ne yapayım ben, şeyini şey ettiğimin muhtarı.

en sonunda kendilerini öldürtecekler birilerine, sonra al sana mağduriyet, al sana toplumsal kavga.

seda sayan siniri geldi yemin ediyorum, yükseldikçe yükseliyorum; allah'ın belası sürüngen.
  • bu varya benim mahallede muhtar olsa, ona o deniz kızı kıyafetini giydirip, ağzına kanca takmak sureti ile arabanın arkasına atıp çoluğa çocuğa ibret olsun diye dolaştırmazsam adiyim.
    sizin dininizi sikeyim amk sözde müslüman çığırtkan şeref yoksunları! sizin bu götü nereden bulduğunuz belli ama sizin gibilerin de ceddinin sikileceği günler gelecek elbet, o belinizdeki silahı götünüze sokarlar bir gün bekleyin...
  • 8 aylık hamile kadını ölüm ile tehdit eden kişidir.
hesabın var mı? giriş yap