şükela:  tümü | bugün soru sor
 • küçük bir stüdyoda, biraz da photoshop yardımıyla harikalar yaratabilen fotoğrafçı
  güzel modeller bulmakta üstüne yoktur

  http://bluetec.deviantart.com/
 • ayrıca şekillendirilmemiş hamur gibidir
  azıcık da patates kafa
 • konya``'da ikamet etmektedir
 • yıllardır mhp iskenderun belediye başkan adayı ve iskenderun ilçe başkanıdır ve yıllardır her şeyi sineye çekerek ikinci üçüncü sırada aday gösterilerek milletvekili seçilememiştir.
  ilk defa oy vermeyeceğim bahçeli'ye rest çekmeyeceği için ama inşallah bu defa meclise girer de kaliteli bir siyasetçi kazanırız.

  edit : dürüst ve namuslu bir insan sonunda meclise girebildi. darısı ali türkşen'in başına.

  edit 2 : katakulli ile vekilliği elinden alındı. yapılan itirazlar sonucu açılan akp deposu hassa ve kırıkhan ilçelerinde dahi mhp'nin önde olduğu görüldükten sonra hiç bir itirazimiz kabul edilmeyerek ysk tarafından sandıkların sayılmasına gerek yok kararıyla yerine akp'li biri seçilmiştir. yazıklar olsun böyle adalete böyle ulkeye ve devlet bahçeli'ye.
 • 24 haziran seçimlerinde meclise girmiştir, kendisini tebrik ederim. uzun yıllar ve uğraşlar sonucu kazandı, helal olsun.

  gelen mesajlar sonrası edit: 25 haziran saat 20:00’de son dakika mhp vekil sayısı bire düşmüş ve şanssız bir şekilde seçilememiştir. kendisine şimdiden mart 2019 yerel seçiminde iskenderun belediye başkan adaylığında başarılar dilerim.
 • facebook favori sozler kisminda soyle afili cumleler i secmis akp`li haram yiyici, kul hakki gasp edicisi:

  ya oldugun gibi görün yada göründügün gibi ol .

  kişiye zulmetmez hüdası , kişinin çektigi kendi cezası

  kendisi kim mi?

  iste bu:

  (bkz: 7 ocak 2019 mersin torpil skandalı)

  bu da facebook adresi:

  ibrahim gul

  oglun, kizin, akrabalarin burayi okuyorsa bilsin ki senin gibi guce yanasan zavallilar kul hakki yiyor. insallah birgun senin ve torpille devlete yerlestirdigin diger haram yiyicilerin itibarlari sifirlanir.