*

şükela:  tümü | bugün
 • canli yayinda koc ailesine "kan emiciler" diyerek posta koyan trabzonsporlu yonetici
  (bkz: kodumu oturtmak)
  (bkz: memlekette ne delikanlilar varmis)
 • trabzonspor'un başkanı olmasını istemediğim adamdır. en basitinden önce aziz yıldırım'a ağır sözler söylemiş, daha sonra "bu camiaya girmeden önce aziz yıldırım'dan nefret ediyordum. ama şimdi anladım ki, aziz yıldırım bu camiadaki az sayıda dürüst insandan biri" demiş, bu açıklamanın üzerinden 1 ay geçmeden tekrar aziz yıldırım ve fenerbahçe yönetimine sallamaya başlamış bir insandır. rüzgarın estiği yön katsayısı çok yüksek hesaplanmıştır kendisinde.
 • trabzonspor kulübü başkanlığına adaylığını resmen açıklamış olan kişi.
 • nuri albayrak'tan farkı olacağına inanmadığım eski yönetici, yeni başkan adayı.
 • kanalturk'un çok farklı programında, gerçekleştirilmiş telefon bağlantısından yapılan özet kısımda aziz yıldırım'a saydırmış insan. madem her maçı alıyor, bağlantıları o kadar kuvvetli. hakem ya da rakip oyuncusu satın alıyor, federasyon onun vs...

  yani ortada aziz yıldırım'ın hazırladığı bir düzen var ama başkanlığından beri başka takımlarda şampiyon olabiliyor, aziz yıldırım iyi niyetli tabi. diğer takımları da düşünüyor canım benim.

  daha da ilginci biri geliyor aziz yıldırım'a dünyanın lafını ediyor. aziz yıldırım o kadar güçlü ise kendisi orada nasıl konuşabiliyor, bunu bana da açıklasın kendisi.

  yok yani arkadaş insanlar ne kadar paranoyak ve kompleksli olmuş ya, hani fırtına olsa dalga vursa hamsi fiyatları düşse filan aziz yıldırım'dan bilecekler... tamam aziz yıldırım filandır ama her boku da bu adama yüklemeyin la, insan sevmese de savunası geliyor böyle açıklamaları görünce.
 • başkan olabilmek için şov yapan kendini kaybetmiş bir insan. muhtemelen trabzonspor'un şampiyon olmasını bile istemiyordur yönetim başarısız olsun da kendi başkan olsun diye. yazık.

  http://habervitrini.com/…ok_agir_sozler-532603.html
 • taraf'a verdigi `roportajda` ;

  "st: aziz yıldırım kayıtlara düşen bir konuşmasında sizi paket ettireceğini söylüyor. heyecanlandınız mı bunu duyunca?

  ih: önce bir yanlış anlamayı düzelteyim. bu konuyu ilk duyduğumda bu ifadeyi sinan engin’in kullandığını düşünerek engin hakkında ağır ifadeler kullanmıştım. sonra öğrendim ki bu ifade ay’ninmiş; aracılığınızla ifade ediyorum. değil ibrahim hacıosmanoğlu’nu, yakın zamanda sünnet olacak olan küçük oğlumun pipisinden çıkan parçayı paket ettirmeye ay’nin yedi sülalesi biraraya gelse güçleri yetmez. şimdi kendisi düşmüş durumda olduğu için gereğini yapmıyorum, ama cezaevinden çıktıktan sonra bu paket konusunu da açıklığa kavuşturacağız. ''

  demis olan karadeniz delikanlisidir. aziz yildirim'in paketleme denemesini merakla bekliyoruz.
 • demeclerinden anlasildigi uzre aziz yildirim'i feci sekilde koparacaklar.
 • mayıs ayında trabzonspor'un kaçan şampiyonluğunun ardından televizyonlarda fenerbahçe'nin maçları satın aldığını iddia etmiş eski bir trabzonspor yöneticisidir.

  http://www.sporhaberleriniz.com/…tin-aldi-7839h.htm

  yine kendisiyle ilgili o tarihli entrylere baktığımızda saçmaladığından, delil getirmesi gerektiğinden bahsedilmiş. an itibariyle baktığımızda o deliller de şu an herkesin ulaşabileceği bir yerde duruyor zaten.
  açık konuşmam gerekirse kendisini ben de mafyavari duran hareketlerinden ve açıklamalarından ötürü tasvip etmezdim fakat şu sıralar keşke sadri şener yerine trabzonspor başkanı o olsaydı diye de içimden geçmiyor değil.

  çeşitli forumlarda uefa'ya bir takım belgeler götürdüğünden falan da bahsediliyor bu şike olaylarıyla ilgili. eğer böyle bir şeye de gücü varsa takdir ettim doğrusu.
1677 entry daha

hesabın var mı? giriş yap