• alttan alttan rte yalakalığı yapmayı ihmal etmeyen, mafya bozuntusu tarafından saçmalanan cümleler topluluğu.
  • spor, siyaset, iş dünyası gözetmeksizin tüm hırsızların adil şekilde yargılandığını görmeyi nasip et allahım.
  • neresinde tutayım

fenerbahçe güzide kulüp yönetenlerde iş yok diyor sonra 2011'de fenerbahçe şampiyonluğumuzu çaldı diyor...

sezona kötü başlayan fenerbahçe şampiyonluk potasına birden sokuldu diyor ancak sezona iyi başlayan fenerbahçe şampiyonluk potasında uzaklaştı...

diğer saçmalıklarına ise cevap verecek kapasite maalesef bende yok...
  • (bkz: ibrahim hacıosmanoğlu kim amk)

ciddi soruyorum kim amk? baklavacı falan sandım.
  • en son tansu çiller'in girdiği ve eline aldığı ayarı tarih tekerrürden ibarettirsel bir şekilde sahneye koymuştur.

çekirdeklerimizi alalım.

bonus tanım: spor ile iş dünyasını birbirine karıştırmış, fenere saydıracağına, rotayı şaşırıp, tamamen koç grubuna giydirmiştir. çok ayıp etmiştir. rahmetli mustafa koç'a bile dolaylı olarak laf atmıştır.

imza cimbombom spor.
  • kendisinden zerre hazzetmem ama söylediklerinin %95'i doğru. şikeciler ezelinden beri kirli bir camiadır. rabbim tez zamanda dibe vurmalarını nasip eder inşallah.
  • genellemeleri sevmem ama türkiyenin belli bölgeleri, geri kalan bölgelere göre iq olarak çok daha düşük ortalamaya sahip olmalı. başka açıklama bulamıyorum bu lafları söyleyenlere ve bunları başlık olarak sözlüğe taşıyanlara artık.
  • koç grubunda ne alıp vermedikleri var bu tiplerin anlamıyorum
hesabın var mı? giriş yap