• adam hastanedeki yaralıyı öldürdü seçim öncesi, 2 kişiyi de ondan önce öldürmüştü. bugün suruç'ta insanları darp ettirdi, okulun içinde adamlarına okulu tarattı. 1 kişi daha öldü, 3 kişi yaralandı. 10 günde 4 kişiyi öldürmüştür.

akp milletvekili adayı işte bu. yaptığı da terrörizm değil di mi şimdi ? 10 günde 4 adam öldürüp, onlarca insanı kameralar önünde darp ettiren adam dışarda eli kolunu sallıyor öylece.
  • fetöcü teröristlerden farkı olmayan demokrasi düşmanı, devlete meydan okuyan akp'li şahıs.
  • kendisi urfa'nın en büyük tefecisidir.urfa'da faiz oranlarını kendisi belirler.
  • 24 haziran 2018 seçimlerinde seçim sandıklarını alenen gasp ettiren akp milletvekili adayıdır. açıkça suç işlemektedir.

unutulmayacak olan silahlı çete lideridir.
  • adamın günlük hayatı zaten bir çok barzoluk, yavşaklık içermekte, günlük hayatı ve yaptıkları medyaya yansıyınca olay olmuştur. yoksa yaradılışı bu.
  • akepeli. dayilarini kaybedince yargilanacaktir.
  • bir teröristtir. türkiyeli değil, akplidir.
  • katil katil katil.
    suruç'u kan gölüne ceviren itleriyle birlikte öldürdükleri kisilerin akrabalarina da suruç'u dar eden katil. hukukun zerresinin oldugu ülkede yargilanip ömür boyu yatacak adam vekil olmuş mecliste vekil yumrukluyor, neden çünkü onu koruyan kollayan guce itaati farz biliyor. bu mesaji verebilmesi lazim evet ben bir katilim beni korudunuz bunun karsiliginda beni her türlü kullanabilirsiniz evet fikrim aklim beynim yok ama kaba kuvvetim isinize yarayabilir.
  • sen de yargılanacaksın mafya herif. seni de not ettik. 10 güne 3 ölüm sığdıran yaratık
  • meclise girmiştir.

ülke gerçekleri ile uyuşan bir sonuç, sonuçta mafyanın, tefecinin, magandanın da mecliste temsil edilme hakkı var, hem de toplum içinde bu kadar yaygınken.
hesabın var mı? giriş yap