• nickiyle yüzümde aptal bir gülümseme oluşturmuş yeni nesil yazar*.

edit: bu entry nasıl en beğenilen entry olur biri bana anlatsın lütfen. yoksa seri şuku veren bi ibneye mi denk geldim? yoksa nick sahibi bana yazıyor da ben mi farkında değilim.*

not: şimdi sokabilirsiniz tutabilirsiniz en beğenilenlerin başında. *

edit: nick sahibi açık açık bana yazılmadığını belirtti. eğer yazılan bir ibne varsa söylüyorum ben heteroyum lütfen başkasına yaz. yok eğer yazılan ibne değil de güzel bir kızsa gel bana özelden yazıl bekliyorum.

edit 1453: oha lan. iyi ki bi artık tepede tutabilirsiniz dedim. resmen seri oy veren ibne dadanmış. ben seri şuku veren ibnemi geri istiyorum.
  • etrafta kalmış nadir iyi insanlardan. ailecek öyleler aslında.

ince espri insanı, aplikasyon fikir babası, yeri geldiğinde parlak metin yazarı, güler yüz timsali.
    twitter'ının takipçisi, facebook albümlerindeki yorumlarının hastasıyız .
  • her gün yeniden tanıstığım insan. bana insan gibi konusmayı ogretecek bigün.

dürüstlüğüne like yapılası. daha da boylesi cıkmaz. insan budur.
  • eksiden yapardık, tanıdık olunca nickaltı entirisi yazılırdı. şakalar, espriler yapılır, nickaltında goygoya doyulmazdı. bunun gibi şeylerdi eski zamanlar. resmen o tadı yakalamış gibiyim, aferin.
  • "belki uğrarım zirveye yeaa" diye yapınırken aslında zirve mekanında olduğunun farkında olmayan efsanevi karakter sjdksjdksdjkl
hesabın var mı? giriş yap