• "beşiktaş terbiyesi almış" yöneticilerin sözleşme yenilemesini ısrarla sezon sonuna bırakması nedeniyle giden, giderken arkasına bile bakmaması gereken, hatta belki bakıp, gösterdiği performansı beğenip de sözleşme yenilemek için bir adım atmayan bu beşiktaş terbiyesi almış yöneticilere nanik ya da nah falan yapması süper olacak olan, beşiktaş çocuğu.

bosman kuralı'ndan bihaber, kendi yönetim beceriksizliklerini bu çocuğun sırtına yıkmaya çalışan, çocuğu "beşiktaş ahlakı" almış olmamakla suçlayan kaz kafalı yöneticilerin hedef kitlesi olmayın efendim. bu kural yıllardır uygulanıyor. para kazanmak isteyecek yönetimlerin ideal yöntemi, sözleşmenin bitmesinden üç-beş ay önce sözleşme yenilemek olmalıdır. bunu çözememiş yöneticiler ise tüp fabrikalarını istedikleri gibi yönetsinler, ancak beşiktaş'tan uzak dursunlar bi zahmet.
  • yaptigi sozlesme nedeniyle terbiyesizlikle suclanmis topcu.

ibrahim kas'in yaptigi isin terbiyeyle ne alakasi var. adam profesyonel. gelecegini dusunmus, basmis imzayi. nasil bilebilir ki tupcu baskan tarafindan mesela bebbe karsiliginda ankaragucune verilmeyecegini. tupcu, kaptani harcamis, manisa'ya vermis, ibrahim kim.

birakin besiktas, galatasaray, fenerbahce terbiyesini. turgay seren, can bartu, baba hakki donemleri biteli kac yil olmus.

oyle bir imkanim olacak, ardima bakarsam hem terbiyesiz hem ahlaksiz hem de serefsiz olayim.
  • yıldırım demirören'in başkan, sinan engin'in menajer, ertuğrul sağlam'ın hoca olduğu takımdan kaçmasıyla kariyerindeki en doğru hareketi yapmış kişi. ibrahim kaş, para kazandırsın demirören de hukuk, guguk, değer dinlemeden kovduğu yabancı hocaların tazminatını ödesin öyle mi?
  • erasmus'a gittikten sonra kendini toparlayamamıştır..
  • kiralık olması iyi.
  • ekremden farkı stoper olmasıdır, zira kanat oyuncusunun yaptığı bir savunma hatası kabul edilebilir ama bir stoperin 6 pas önünde rakibini o kadar kolay döndürmesi kabiliyetsizliktir.
  • spor hayatında iki adet doğru karar vermiş futbolcudur.. birincisi beşiktaş'ı seçmiş olmasıdır, diğeri ise bu genç yaşında avrupadan gelen transfer teklifini korkmadan kabul etmesidir. belki de beşiktaş'ın yetiştirdiği futbolcuların ne kadar değerli olduğunu çok güzel bir şekilde gündeme getirerek beşiktaş'ın geleceği adına faydalı bile olacaktır. önemli olan üstüste yanlışlar yaparak kulübümüzü bu hale getiren insanların beşiktaş terbiyesinden nasibini almasıdır..

bir beşiktaş taraftarı olarak kendisine olan hakkımı helal ediyorum.. beşiktaş'ıma para kazandırmasa da prestij kazandıracaktır. nereden geldiğini unutmasın yeter, ondan da tek beklentim budur.
  • sakatlanarak hem bir rakip oyucnuya sarı kart aldırmış, hem de gökhan gönül ün girmesini sağlamıştır. başka şekilde fatih teirm in akıllanacağı yoktu zira, yapabileceği en iyisini yaptı şu maçta. tabi suç onda değil, daha kendi kulübünde oynamazken euro 2008 elemelerindeki en kritik maçında onu ilk 11 başlatanda.
  • yerinde olsam milli takimi birakacagim oyuncu. hatta keske bjk olarak milli takimla iliskimizi kessek. inonu' de milli mac bile oynanmasa. cimler bozulmasa. imparator ve ekibi kendi yagiyla kavrulsa. hayat bayram olsa.
  • kucuk daglari kendi yaratmis edasinda yuruyen ama oynadigi maclara kucucuk bir katki yapamayan futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap