şükela:  tümü | bugün
  • lefkoşa "nis tıp merkezi"nde çalışıp sterilizasyon nedir bilmeyen yıkanmamış eller ile açık yaraya pansuman yapmaya çalışan doktor.
    - her sorunuza alacağınız cevap zamanla ... ne zaman iyileşecem? zamanla ... ne zaman bu şişlikler iner ? zamanla ... ne zaman ayağa kalkarım ? zamanla .... yaptığı operasyonun hasarları ne zaman geçer ? haberi bile yok ...bir saat , bir gün , bir hafta , bir yıl , hersey belirsiz.
    - eğer şırınga lazım olursa sizde var mı diye sorabilir.
    - belinizden su çekmek için en hijyen yer otel banyosunun küveti doktorunuzca uygun görülebilir.
    - hemşireler doktor bey bu hastaya rif mi kullansak acaba diye sorduğunda iyi fikir kullanabiliriz diyecek kadar fikirsiz
    - pansumanları kendisi yapmak yerine hasta yakınlarına yaptıran
    - hiçbir anestezi kullanmadan diri diri hastayı doğrarken bu işi bir iskender birde ben en iyi yaparım diyen
    - yaraya dökülecek asit borik dozunu anlatırken ne eksik ne fazla nusret gibi diyen
    - tüm bunlara ek hastanın karnından atması gereken beş on dikiş yerine gereksiz yere kesip attığı deri parçası yüzünden hasta deri nakline kadar gitti .
    - ameliyattan sonra yaptığı "senin içine bir ağ koydum herşeyi o tutacak bir yıla belki erir" diyerek hastanın yüreğini ağzına getiren
    - hastasını frankeştayn gibi ikiye kesip sonrada toparlayamayan çok becerikli doktor... ınstagramı
  • gündeme gelmesi gereken başlık

up
  • doktor denmiş ama daha çok kasap sanırım. bu neyin kafasıdır ya. bu nasıl bir cahil özgüvenidir. rezalete bak.
  • gündeme gelmesi gereken başlık
  • neresinden tutsan elinde kalıyor. tez zamanda şifalar, doktorun da diplomasının alınması dileğiyle.
  • bu devirde bu kafa yuh olsun. herkes bilmeli
  • yaptığı yanlış müdahaleler sonucu bir insana hayatı boyunca taşıyacağı izler hediye eden doktor.
  • kıbrısta olması hiç şaşırtmayan durum. kıbrısta hastalanırsanız yapabileceğiniz en iyi şey tedavi için türkiyeye dönmektir.
  • iddialar doğruysa kazandığını hakketmeyen doktor içerir. bunun adı ahlaksuzlıktır. etik dışılıktır. evlerden ırak
  • iddalar doğruysa kasapmış arkadaş. bu ne rezalettir anlamadım. önüne gelen estetikçi olursa olacağı budur.