şükela:  tümü | bugün
  • onedio youtube kanalında yayınlanan yeni formatıyla stolk tan kalan hasret sona eriyor herhalde galiba sanırsam :) tabiki ibrahim selim farkıyla.

konuklu falan talkshow tadında yine bol giydirmeli

takip edecek bir şey daha çıktı yaşasın :)

şu
  • keşke onedio'dan uzak bir onedio içeriği olsaymış.
  • bir insanın para için ne kadar alçalabileceğini gösteren, hükümete yaranma kaygısıyla yapılmış ve insanları yanlış yönlendirebilecek saçmalıklar bütünüdür. bir sürü alçak hareket ve yalan içinde dolar hakkında konuştuğu kısıma değinmek istiyorum. doların karşılığı yoktur diyor iki yüzlü sunucumuz. evet tüm kağıt paralar gibi doların da karşılığı yoktur ama altının karşılığı vardır. ülke ekonomisinin nasıl kötüye gittiğini son bir yıl içindeki gram altın fiyatındaki değişime bakarak anlayabilirsiniz. ben ibrahim selim'i severdim ama bu kadar köpekleşebileceğini düşünmezdim.
  • stolk'tan sonra gerçekten sadece tiyatroda takip edebilmiştim ,eksikliğini çok hissediyordum keşke onedio ile olmasaydı ama buna da şükür diyor insan, işini hala heyecanla yaptığına inandığım bir oyuncu kocaman bir iyi ki ile geldin seçtiği konuların ayrıntılarına girmenin bir anlamı yok( m.ince dolar vs )değişecektir tabii ki ülkede you tube sektörünün rezil yerlerde olduğuna bakarsak bu adamla iyi düşünmemiz lazım gerçekten değerli bir sanatçı
  • ikinci bölüm

--- spoiler ---

zamlar, ekonomik kriz falan işte önemsiz şeylerden bahsetmiş!

--- spoiler ---
  • onedio işin içinden çıkınca ne tatlı bir program olmuş ya. berkay ateş de müthiş bir adammış.

programın yolu açık olsun efendim.
  • yine bomba gibi girmiş youtube'a insan kaliteli olunca ortaya çıkan işte kalite oluyor.onedio'nun en iyi programı olmuş benim nazarımda.
    bakmayın pinç'in milyonlar izlendiğine.aleyna tilki'de 50 milyon izleniyor..
  • stolk zamanlarında ki kadar olmasada onedioda da harika işler çıkartan zeki komik abimiz. yayınlanan ikinci bölüm ilkine göre daha akıcı daha anlaşılır ve ağızda güzel tat bırakan cinstendi benim nazarımda. hele en son ''abi adamın ağzına sıçtık'' deyişi herkesi olduğu gibi benide oldukça güldürdü. izleyin izlettirin saygılar.
  • resmen geceme güneş gibi doğmuş programdır. stolk'tan beri o kadar özlemişim ki ibrahim selim izlemeyi mutluluktan uçtum diyebilirim. içerik sanki daha bi gündeme yönelik ve siyasi geldi ilk etapta, biraz da heyecan var gibi gibi. izleyin izlettirin. yapısal reformlar yapısal reformlar*
  • 2. bölümü ilkine göre gerçekten daha iyi olmuş. berkay ateş'i konuk alana kadar gerçekten ibrahim selim'in o bilgi aktarımı yapan aurasına kapılmıştık. bu programdaki tek sıkıntı konuklar geldikten sonra gelişen olayların yapmacıklığı. evet konuk alınmadan öncesi de belli bir metine dayanıyor ama berkay ateş konuk ibrahim selim ile yakınlar zaten belli, e şebnem bozoklu da öyleydi e hal böyle iken bu kişiler arasındaki sohbeti bir planlamaya dayandırmak gerçekten işi yapmacıklaştırıyor. berkay ateş'in ve şebnem bozoklu'nun, ibrahim selim'in işlerini bilmiyormuşcasına gibi yaptığı sahneler gerçekten ne komikti ne de samimi tamamen gereksiz olmuş.

ilerleyen bölümlerde bu tarz şeylerde rayına oturur bence. 2. bölüm ile izlenme sayısı düşenlerden çok artan formatlardan birisi oldu umarım milyonları görür ve süresi uzar. böylece bizde metine dayalı sahte sohbetler yerine güzel diyaloglar samimi diyaloglar görürüz.