şükela:  tümü | bugün
 • ah ah 80'lerde hey dergisinde agirlikli olarak soul, r n b, reggae gibi siyah muzikleri uzerine yazardi, hey gidi gunler..
 • hey dergisine girdiginde 15 yasinda filandi.
 • yakın bir gecmiste ahmet altanın kızı sanem altanla evlendi, akabinde de vatan gazetesi spor müdürlügü görevine basladı.
 • vatan gazetesinin spor müdürlüğünden önce sabah gazetesinin spor müdürlüğünü yapan kişiydi. daha sonra sabahtaki bu görevini fotomaçın genel yayın yönetmeni altan tanrıkulu devralmıştır.
 • aralarındaki samimiyet derecesine bakmaksızın öğrenmek istediği bir bilgiye sahip olduğuna inandığı kişinin ağzından girip, burnundan çıkarak istediği bilgiyi alabilen vatan gazetesinin spor müdürü. ayrıca tek bir kaynağa bağlı kalmadan sayısız bağlantıyla her şeyi en ince detayına kadar öğrenmeden bırakmaz. sezgilerine çok güvenir ve genelde yanılmaz. ideal bir gazetecidir. ama aslında istihbarat servisleri tarafından keşfedilememiş olması çok acı. olağanüstü bir casus olabilirdi. sabah gazetesine spor müdürü olduğunda zaten tüm doğrulara ulaşabildiği için yalan habere kesinlikle hayır demiş, yarattığı modelle de spor basınında örnek olarak yalan bataklığına bir okaliptüs etkisi yapmıştır. kariyeri boyunca gazetesinde yalan haber basılmaması ile çok övünür ama nadiren de olsa kaynaklarının bazıları tarafından yanlış bilgilendirildiği de olmuş ve bunları haber yapmıştır.
 • `http://www.vatanim.com.tr/…sid=115489&categoryid=15`

  beşiktaş hakkında akıl almayacak ithamlarda bulunup, bir iletişimci olarak, haberci tarafsızlığını nasıl kaybeder'in en güzel örneği olmuş kişi. haberci, eğer elinde bir belge, bir isim, bir olay varsa açıklar, suçladığı kişinin açıklaması için baskı yapmaz. onu yapacak olan rakip takımın yönetimidir. "ey demirören papermoon'da ne yedin" diye fenerbahçe yönetimi sorabilir. demirören ister cevaplar ister cevaplamaz. ama bu sorunun cevabını vermesi gereken ibrahim keten elinde hiç bir veri olmadan böyle ithamlarda bulunuyorsa orada habercilik değil kulüp yöneticiliği veya taraftarlığı ağır basmış demektir.

  özet olarak ben bu haberi okuduktan sonra bir iletişimci olarak gazetelerin bu halinden utandım. demirören'i sevdiğimden, desteklediğimden, o yanlış yapmaz dediğimden hiç değil. "yani futbolun görünmeyen elleri bu sezonki takdir haklarını f.bahçe’den değil, beşiktaş’tan yana kullanacaktı." gibi bir lafı eden bir kişi ya bu iddiayı ıspatlamalıdır yahut fenerbahçe şampiyon olursa da istifa edip gitmelidir. bu yazıdan çıkarılacak başka şey de yoktur.
 • aşağıdaki yazıyı gazetesinde yayınladığı gün, televizyonlarda yayınlanan frank rijkaard'ın imza töreni görüntülerini nasıl bir yüz ifadesiyle izlediğini merak ettiğim vatan gazetesi spor müdürü.

  "polat hataya doymuyor

  türkiye'nin en iyi kadrosunu kurmak başka, onu yönetmek başka..
  işte adnan polat bunu başaramadığı için geçen sezon galatasaray sezonu kupasız ve darmadağın kapattı..
  ama polat bu! kulübü lucca’dan yönetebileceğini sanan başkan, hata üstüne hata yapmaya devam ediyor..
  bülent korkmaz’ı düşürdükleri durum ortada.. 2. başkan “en ciddi adaylardan biri” diyor, ertesi gün gönderiyorlar.. bu tiyatrolara ne gerek var, “olmadı” deyin, kestirip atın.. ne o bir öyle, bir böyle..
  avrupa'da günlerdir çalmadık kapı bırakmadılar, hâlâ dişe dokunur birini bulamadılar..
  galatasaray başkanı, çarşamba günü 5 defa fatih terim’i arayıp “kurtar bizi” diyecek, “istersen ben lyon’daki milli takım kampına geleyim” diye feryat edecek hale düşüp, üstüne de ret cevabı aldıysa allah galataraylılar’a şimdiden sabır versin..
  “ikinci skibbe faciası” kapıda demektir.."

  http://w9.gazetevatan.com/…973&categoryid=4&wid=125
 • galatasaray aleyhine yaptığı şantajın haldun üstünel tarafından ifşa edilmesiyle hala nasıl spor müdürlüğü yapabileceği merak konusu olan kişi. arkasında durduğu adam ercan saatçi'dir, bu bile seviyesini ve kalitesini gözler önüne sermektedir.

  http://www.htspor.com/…ustuneli-tehdit-edenler.aspx
 • tff'nin tam saha dergisi, arda turan ile bir ropörtaj yapıyor, ibrahim seten her nasılsa bu ropörtajı tam saha'dan önce spor müdürü olduğu vatan'da yayınlıyor. üstelik etik davranmadığı yönündeki eleştirilere "uyanık davrandım" diyecek kadar pişkince bir yanıt veriyor. akabinde bilgin gökberk'ten ayarı alıyor: http://www.maraton.com.tr/…tmese-ne-olur.html=page0

  üstünden bi kaç gün geçti ki bu kez, ibrahim seten'in spor müdürü olduğu "gazete" vatan'da başka bir "haber" yayınlandı. haberde rıdvan'ın şikeye karıştığından bahsediliyor, telefon konuşmalarının bir kısmı veriliyor ve ardından rıdvan ntv'de patlıyor. vatan'da yayınlanan "belgelerden" haberdar olduğunu, bu bilginin kendisine başkaları tarafından iletildiğini, şu ana kadar türkiye'de yürütülen soruşturma çerçevesinde savcılıktan hiçbir çağrı almadığını söyleyip isyan ediyor. "haber" şurada: http://haber.gazetevatan.com/…d=300357&categoryid=5
  rıdvan dilmen ntv'de patladıktan sonra da vatan'ın internet sayfasında şu çıkıyor: http://haber.gazetevatan.com/…suzum/300521/1/gundem

  bu "haberleri" yapan ibrahim seten.
 • "mustafa denizli hakkında gerçekleri açıklayacağım ama herkes eteğindeki taşları döksün önce" diyen ve denizli hakkındaki haberler neticesinde spor medyasına ayar vermeye çalışan reha muhtara ayarın kralını vermiş vatan gazetesi spor müdürü.

  http://haber.gazetevatan.com/…&categoryid=4&wid=125