• ibrahim tatlises'den az önce duyup bir sen eksiktin dediğim olay. vay babam memleket kimlere emanet.

yanliş anlaşilma hissi ile gelen edit: ibrahim tatlises'in sesi, yorumu, sanatçiliğina tek kelime laf edilemez. yaşam tarzi bizi bağlamaz. vergi rekorlari kirmasi takdir edilesidir. milletvekili olma isteği kendisinin bileceği bir iştir kimse sesini çikaramaz. ancak, kadina şiddeti normal karşilayan, kendisini terkeden herkezi vurduran (ve yahut o şekilde bilinen, lanse edilen. imaj her konuda önemlidir), calişanlarini döven bir vatandaşin milletvekili olmasi, bütün diğer bu özellikleri barindiran ve hatta daha ileri seviyesizlikler sergileyen ve şu anda o makamda olan bütün diğer insanlarda beraber olmak üzere, beni rahatsiz eder. şu anda memleketin emanet edildiği insanlardan da çok memnun olunduğu söylenemez.

ha unutmadan entry tamamiyla geniş zamanda ikamet etmektedir. yani "vay babam memleket kimlere emanet" den kast, geçmişiyle, bugunuyle, geleceğiyle karşilaşilan insanlarin bir çoğuna zerzeniştir.
  • (bkz: nası yani)
  • ben kendimi bildim bileli var olan bir söylencenin sonunda vuku bulması. olsun da, o da biz de rahatlayalım.
  • eger elin avusturya'li vucut gelistirme sampiyonundan california valisi, kovboy film yildizindan a.b.d. baskani oluyorsa ibrahim'den de pek ala milletvekili olur.. iyi mi olur, kotu mu olur orasini allah bilir ama sevki yilmaz'dan, kamer genc'ten ne kadar kotu olabilir ki?
  • muhtemelen "korsanla mücadele" etmek istemesi sebebiyledir. televizyonda ne zaman denk gelsem yalvarıyor adam "korsana hayır" diye, arkasından da korsancılara kinini kusuyor bağıra çağıra.

yoksa ne işi olur siyasetle, halka hizmetle falan.
  • partinin genel kongresinde millet cesitli konulari tartisirken o ekibini kurar ve arka saflarda cigkofte partisi duzenler. hatta partinin toplanti salonunun tavanina atar ve artist artist "simdi pisince duser" tarzi kelimelerle milleti toplanti havasindan kurtarmaya calisir...

(bkz: dunyayi kurtaran adam nerdeee)
  • meclise ceylan derisi koltuklardan sonra merinos halıların da geleceğinin habericisi eylem.
23 entry daha
hesabın var mı? giriş yap