• soru soracağım diye söz alıp ümit özdağ'ın söyledikleri mesnetsiz, sallıyor kafadan, ülkeyi karıştırıyor minvalinde bir yorum yaptı.

ardından ümit özdağ tarafından rezil edildi.

"arkamdaki kitapları ben yazdım, üst üste koysam senin boyunu aşıyor. burada yılların emeği var. doktora tezleri, yüksek lisans tezleri var binlerce sayfa..."

ibrahim çayını yudumlamakta...

tanım: gazetecimsi.
  • agskdldlld az önce ümit özdağ tarafından itin götüne sokulup orda sıcacık bekletilen ılık pembe götlü solcu.
  • daha iyi türkçe konuşan suriyeli tanıdıklarım var.
  • ümit özdağ tarafından halk tv yayınında ağzının payı verilen kürtçü gazeteci.

sığ fikirleri ile yapmış olduğu yorumuna karşılık ümit özdağ, ibrahim'in emperyalizmin propaganda elamanı olduğunu söylemiştir.

iki gün sokağa çıkamaz muhtemelen.
  • an itibariyle ümit özdağ tarafından ağzı burnu kırılmıştır. solcu faşo seni. o minik beyninle ümit özdağı mı sıkıştıracaksın iboş
  • sol görüşlü biri olarak dinlerken utandım. ümit özdağ iyi yapmıştır. solu bunun gibiler temsil edecekse kimse temsil etmesin. 80lerde üniversite tartışması mı yapıyorsun aq? adam konuk olmuş konuşuyor. sorun varsa sor. gideceğim demiş, soru sormak yerine laf sokmaya çalışıyorsun. öyle madara ederler adamı.
  • ümit özdağ tarafından yerin dibine sokulmuştur.
    boş beleş bir insan daha doğru dürüst türkçeyi konuşamıyor
  • hakkında hiç bir şey bilmezken sadece şivesiyle kürt olduğunu anladım. anladığım kadarıyla canan kaftancıoğlu, sezgin tanrıkulu gibi tiplerden.

edit: ümit özdağ ağzına sıçsa bu kadar koymazdı adama. ümit özdağ’ı kahvedeki dayı zannedip kendi aklınca köşeye sıkıştıracaktı.
  • tam bir tipik neo-liberal solcu liboş. sosyalizm, liberalizm ve neo-liberal solculuk adı altında emperyalistlerin resmen taşeronluğunu yapıyor bu adam.

kaçakları ve geçici sığınmacıları eleştirmek, halkı kışkırtmaya yönelikmiş ve faşizan bir şeymiş bu adama göre...

ellerinde silahla yakalanan sığınmacı ve kaçaklar için gıkı çıkmıyor bu liboşun!

ümit özdağ da zaten gerekli cevabı verdi ve sustu kaldı.

biz solcuyuz diyor, anti emperyalistiz diyor ama, argümanları resmen sömürgeci güçlerin taşeronluğu yönünde.

şunu diyemiyorsun değil mi ibo; "sosyalizm, feodalizmi şiddetle reddeder." evet, bunu diyemiyorsun, gerçekte solculukla uzaktan yakından alakan yok çünkü!

sen solcu değil, neo-liberal bir taşeronsun.

edit: bu arada bu herif için ekşi sözlük tarihi boyunca bugüne kadar (06 mayıs 2022) 8 (sekiz) adet entry girilmiş. herifi tanıyan yoktu, şimdi epey tanıyan, adını duyan oldu.
hesabın var mı? giriş yap