şükela:  tümü | bugün
 • bir çaylak. umarım en kısa zamanda yazar olur.
 • (bkz: #42871552)

  şöyle bir entry girmiş yazar.
 • ukala dümbeleğinin teki, ukalanın bile içi dolu olanı makbul, maalesef boş bir yazar
 • osman kavala başlığında tanıdığım demonizasyon piyadesi. akp'ye oy verip vermemesi önemli olmayan, doğal reyisçi.

  kötü bir insan olan osman kavala'nın, onun kadar olmasa da bir başka kötü insan olan sedat peker'e bir buçuk milyon dolar (ibrahimefendi çift l ile yazıyor, dollar diye) toka edesi gelmiş.

  düzenli olarak kötülük yapan ve komşularının sabahlara kadar sürekli "yaşasın kötülük!" diye sloganlar atmasından şikâyetçi oldukları osman kavala düşünmüş taşınmış, kötü bir insan olarak bir başka kötü insan olan sedat peker'e bu bir buçuk milyon doları, yani dolları, hangi bahaneyle verebilirim diye bir formil bulmaya çalışmış. herkeslere akıl danışmış. sonunda formil bulunmuş. sedat peker aranmış, denmiş ki, sen bize bir 25 milyon dolarlık tahsilat yap. biz bu 25 milyon doları alıp kasamıza koyalım. sonra onu bahane edip sana bir buçuk milyon dolar verelim. böylece içimizden dışımıza taşan sedat peker'e ne yapıp edip bir buçuk milyon dolar verme arzusuna daha fazla direnmek zorunda kalmayalım... sedat peker de olur demiş, tahsil ettiği 25 milyon doları götürüp bir buçuk milyon doları almış.

  (bkz: osman kavala/@ibrahimefendi) aynı entry'den bu süper zeki arkadaşın üniversite okumuş olduğunu da anlıyoruz. (silerse haber edin de keps koyayım).

  cevap vermek, ciddiye almak, muhatap olmak istemezdim. epey de direndim aslında. ama ben de insanım. benim de facebook'ta arkadaşlarımla mavra yapmak gibi insanî ihtiyaçlarım var. https://www.facebook.com/…hp?fbid=10214667330136160
 • muharrem ince'nin öğrencilerine kafayı takmış yazar.
 • kafayı muharrem ince'nin talebelerine taktığı doğrudur. tuhaf olan o başlık altında herhangi bir kanıt gösteremeyenlerin nickaltına yazmalarıdır.
 • şu zekaya bakar mısın?
  "muslim kızın üstündeki yelek bombalı yelek çağrışımı yapıyor. alttan alttan yine terörist müslümanlar imajını kullanmış gençler."
  (bkz: einstein was here)
  başta sen kendin "müslüman=canlı bomba" damgasını kabullenmişsin. aşağılık kompleksi, kabullenme, ne derseniz diyin.
  ayrıca coca-cola düşmanlığında samimi iseniz bu ne?
  (bkz: rte'nin ısparta'da coca-cola fabrikası açması)
  ekleme: eleştirilere mantıklı bir cevab veremeyib "espiri yaptım, anlamadınız mı?" ve "muayyemci genjlig" diyen bir yazar. çıkarım yapmayı öğreniyorsa demek ki. kendini de üstün biri falan sanıyor herhalde, takip edildiğini-ilgilenildiğini düşünüyormuş. psikolog tavsiye edebilirim.
 • bir yazar. umarım en kısa zamanda çaylak olur.
 • muharremci gençliğin ilgisine mazhar olmuş yazar. saatlerce arayıp tarayıp kola reklamındaki entrymi bulmuş çocukceğiz yazık, ordaki espriyi de anlamamış gülüm.
  diğer taraftan muharrem inceyle ilgili sorular sorduğum için çaylak olmamı dileyen var, ne kadar demokratik bir inceci maaşallah.
 • muharrem ince fetişisti. aşık resmen ona. bayılıyor. ilkokul'da hoşlandığı kızların gidip saçını çeken çocuklar gibi aynı. nasıl dikkatini çeksem diye kıvranıyor.

  ondan başka bir şey düşünemiyor, yazamıyor. yazdığını da abuk subuk yazıyor. elini ayağını bir topla, bir sakin ol genç. :))