şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vücut kırgınlığı, kas ve eklem ağrıları ile soğuk algınlığını 1-2 gün içinde yok eden mucizevi ilaç.

    seksi fotoları için tıklayınız
  • diğer ibuprofen içeren soğuk algınlığı ilaçlarından farklı olarak c vitamini de içermesiyle piyasaya hızlı bir giriş yapan ilaçtır. ayrıca içeriğindeki pseudoefedrin de burun akıntısına iyi gelmektedir. fiyat olarak da nurofen, iburamin gibi diğer ibuprofen içeren ilaçlarla aynı kulvardadır. ayrıca hipertansiyon hastasıysanız dikkatli kullanınız şayet içeriğindeki pseudoefedrin tansiyonunuzu yükselebilir.
  • bende fena halde sıcak basması ve tansiyon yüksekliği yapan ilaç. iki gün kullandım daha da kullanmam.
  • mucizevi ilaç. hastalandığınızda (grip, soğuk algınlığı vb.) 2 günde ayağa kaldırıyor.
  • 200 mg ibuprofen
    30 mg psodöefedrin hidroklorür
    300 mg askorbik asit yani c vitamini içeren mucizevi grip ve soğuk algınlığı ilacı.

    ibuprofen; antienflamatuar, antipiretik ve analjezik etkiye sahip yani enflamasyon giderici, ateş düşürücü ve ağrı kesici etkinlik sağlarken,

    psodöefedrin hidroklorür sistemik bir nazal dekonjestandır, yani burun tıkanıklığını açar, bu sürede nazal akımı durdurmayacak iyileşmeyi hızlandırır.

    c vitamini de immun sistem güçlendirici antioksidan etki ile vücut direncini artırır, hastalık süresini kısaltır.

    hastaysa fiyat farkı çıkarmayarak da ücretsiz c vitamini almış olursunuz.

    semptomlar şiddetli ise aynı anda iki tabletle başlanabilir.
  • soğuk algınlığı nedeniyle halsiz düşen bünyeme, bugün aile hekimim tarafından hediye edilen seksi kutulu ilaç. bakalım kaç günde eski enerjime kavuşturacak...

    edit: ilacı kullanalı bugün 3. gün ve tamamen iyileştim diyebilirim. kutusundan anlamıştım zaten şükela bir ilaç olduğunu.
  • mucizevi bir ilaç. soğuk algınlığının baş düşmanı. bugün tanıştık ve uzunca bir süre sık sık görüşeceğiz gibi.