şükela:  tümü | bugün
  • - ben sapık değilim, ben fetişist değilim ... bana bakmayın
  • utanmak bir yana erkek için gayet gurur verici bir durumdur. tezgahtara attığı "sen onu giysin diye satıyorsun ama çıkartan ben olacağım" bakışı her şeyi güzel güzel anlatacaktır.
  • -size ne lazımdı abi yardımcı olalım?
    -ehm,öhm biz beraberiz,yani her anlamda...
  • erkek iç çamaşırı alan kızın sevgilisi ise gayet hoş olması gereken bir durumdur. etrafın ne düşüneceği umrunda olmadan kız arkadaşıyla düşüncelerini paylaşmalı, hatta eğlenmelidir.
  • mango'dan antrenmanlı iseler kız tezgahın başından ayrılsa da bu kişiler ayrılmaz ve "du bakiim, senin aldığının kenarları iyi değil, bırak onu sen, bunu al" vs. diye akıl bile veren erkeklerin psikolojisidir.
  • içinden şunlar geçen erkektir: ya bunda utanılcak ne var ki çok normal bir şey. * off ya şu düştüğüm hale bak allahım ya şu karı milleti yok mu şaklabana döndürdü allahım ya bir de fikrimi soruyo* off şu çamaşırlara bak şunlardan alsa bari akşama nasiplensek allahım ben ne diyorum ya bi daha bunla alışverişe çıkanın **
  • züccaciye dükkanındaki fil gibi hissederler kendilerini. o kadar kadının arasında, sırıtırlar; kimi kadınlar da onlara burda ne işi var sapın der gibi bakarsa, sevdiceği bi an önce mağazadan çıkarma çabalarına girerler.
  • etrafta kendinden başka erkek yoksa zor durumda kalmışsa biraz geride durarak olan biteni izler. amaaa eğer bi kaç hemcinsini daha gördüyse mağazada o zaman durum çok vahim olabilir. her türlü sütyeni sevgilisinden daha büyük bi dikkatle inceler, onu eline alır sıkar sıkar beğenmez, diğerini alır dokusu rahatsız eder. onun rengi bunun askısı diye diye bütün çamaşırları elden geçirir.
  • hanımefendinin significant other'ı ise heyecandan gebermek üzeredir ki olması gereken de budur. "bu jartiyer çok rahat", "kıçımın arasına giren bu dantellere bayılıyorum" diyecek pek bayan olmadığına göre bu iç çamaşırı alışverişinin çoğu beyefendi için yapılıyordur. eşşeklik yapılmamalı "hayatım kenarları pembe olan şu mavi pamuklu takımı üzerinde görmek için sabırsızlanıyorum" şeklinde işbirliği yapılmalıdır.

eğer er kişi "çok coolum ben burada ne işim var, aman hadi be kızım, ay arkadaşlar görmese bari" triplerinde ise döve döve bu psikolojiden kurtarılmalıdır.