şükela:  tümü | bugün
  • one night takıldığım hatunun o gece sevişmekten kaçınmasından anlamalıydım aslında ama ben iyi niyetle regl olduğunu düşünerekten fazla ısrarcı olmadım. sonuçta 1+1 rezidansımın amerikan mutfaklı odasına gelen ilk kişi değildi ancak son kişi oldu.

evet seks hayatımı bitirdi, kadınlara olan bütün iyi niyetlerim son buldu, artık 1+1 imden çıkıp 3 kişilik öğrenci evine 4üncü oldum, one night bulmak için takıldığım cafe-bistro ların yerine semt kıraathaneleri aldı, nişantaşı'nda değil artık gültepe'de dolaşıyorum, marlboro touch yerine sarma sigaraya başladım.
    o gece karizmama ve sempatikliğime dayanamayıp sevişmeye başlamamızın tahmini 45 inci dakikasında salonda duran muhtemelen pazardan 3 tanesi 10 liraya alınmış seher marka don gözüme ilişti ve birden irkildim, "toplantım vardı, unutmuşum, geç kaldım!" deyip hatunu aceleyle gönderdim ve o gündür bende tık yok, seks hayatımı bitirdi. ya bütün kadınlar böyleyse diye uzak duruyorum artık zira kalbimin ikinci defa böyle bir durumu kaldırmaya takati yok.
    lanet gelsin atom fiziğine de prafasörlüğüne de kuantumuna!!
  • eğer bu çamaşırı gördüyseniz şanslısınızdır.

kadın evden bugün sevişmeyeceğim diyerek çıkmış, ama gece senin yatağında son buluyor. bir daha düşün bence.
  • zevkli bir sevgilisi ya da kocası yoktur.
    teşvik et, hediye al sende aslanım.
  • kardeş dolar 4.37 olmuş, bu kadınlar nasıl victoria’s secret alsın yav. ayrıca alsalar ne yapacaklar ? 10 erkekten 8’i kıllı göbekli. tencere kapak hepsi
  • bunu yazan yazarda kesin şu 7den 70e herkeste olan tanesi 5 tl olan boxerdan giyiyor.nasil olsa biz sizinkilere bakmıyoruz dimi standart gri ve siyah boxerlarinizle bunları yazmaya, yorum yapmaya utanmıyor musunuz? bence utanmıyorsunuz. bunları yazan yazarda kesinlikle hpv virüsü vardır. düşecek olan kadın arkadaşlar bir daha düşünsün.
  • seher marka çamaşır giyen kadındır.
    seher iyidir, pamuklu. sen de şahinler al bak, onun da erkek için olanları çok iyi. ve yatın uyuyun, üremeyin sakın.
  • ...ve boyle buyurdu 3 gunluk camasir giyen yurdum erkegi.

tanim: eksi sozluk erkeginin actigi 'xxxx kadin' basliklarindan biri
  • eve muhtemelen (bkz: belkıs akkale)'yi atmış yazar beyanı. sevişme şarkısı olarakta arif sağ belkıs akkale düeti (bkz: seher yıldızı) çalsın.
  • kıçındaki muhtemelen 15 günde bir ters yüz ettikten sonra, ayda bir değiştireceği sıra denk geldiği, seher yıldızı marka dondan esinlenip hikaye sıçmaya çalışan bir suserın hayallerine konu olmuş kadındır.