şükela:  tümü | bugün
  • basli basina bi dert ve ic dokme konusu. yani neden ben agiz tadiyla ic dokemiyorum. neden uygun baslik bulamiyorum arkadas. dertleniyorsun ve bunu yazacak uygun basligi bulamiyorsun. dusunun hak vereceksiniz. eylul ayi semptomlari gosteriyorum belki cok agir ama yok iste baslik yok.

editnot: e tabi ben eksi itiraf gibi basliklari gormedigimden bu basligi actim. yani. evet. saolsun romali kardeslerim.
  • (bkz: eksi itiraf)
  • her zaman için en uygunu bence şudur; (bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)
    pek kullanmam ama. içime atarım kamuoyuyla paylaşma ihtiyacı duymam.
  • benımde bu aralar uzun uzun başlık aramama yazılanları okumama ve hatta baya geçmiş entry'leri okumama sebep olan durumdur.bir yandan iyi de oldu merakla içeriğini merak ettiğim başlıklara girip güzel vakit geçirıyorum.
  • etrafımda insanlar konuşuyor. önümde yemeğim dokunmadım bile. ilaçlarımın dozunu azalttığından beri iştahım azaldı. yine yemek yemiyorum. ve en sevdiğim seks pozisyonunun misyoner olduğuna kanaat getiriyorum. bacağımın biri durmadan titriyor. kulaklıklarımı takıp etrafı izliyorum. hayatımın sonlarına geldiğimi hissediyorum. daha fazla bu sacmalıgı sürdürmek istemiyorum. ilac aldığım halde ruh geçişlerim çok inişli çıkışlı. kötü hissediyorum. öyleyken böyle.
  • tam benlik bu.

yakın zamanda erkek arkadaşımla evlenmeyi düşünüyoruz ama işin içine o kadar kişi giriyor ki oturup bir köşede ağlayabilir ya da ilişkiyi bitirme noktasına gelebilirim gibi hissediyorum. o kadar çok bunaldım ki sözlük, kimseye bir şey anlatamıyorum bu bunalmanın getirdiği yorgunluktan. erkek arkadaşımla bile konuşamıyorum sürekli çalışıyor vs diye. neyse ki bu başlık karşıma çıktı da bir şeyler karaladım.
  • dertleşecek insan veritabanı var.
    yersen.
    sevişmek istiyorum diyemeyenlerin başlığı o elbette. niyetiniz salihse ekşi bu iş için en yanlış adreslerden biridir.
    t: bunalmış yazar feryadı içeren önermedir.