şükela:  tümü | bugün
  • ankara’da yaşayan bir iç mimarın youtube’da denk gelebileceğiniz, size tasarım konusunda ilham olabilecek ve ufkunuzu genişletecek kanalıdır.
    evler nasıl tasarlanmalı, yaşam alanımız nasıl hem konforlu hem kullanışlı olabilir, veya neyi nerede yanlış yapıyoruz gibi sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. parasını bastıranın müteahhit olduğu sevgili ülkemde, çoğu firmanın iç mimarla çalışmadığı evlerde sırf herşey yeni diye (balon emlak piyasası) kendi paramızla nasıl mağdur oluyoruz onu da anlamış olduk.
    ayrıca önerilerini son derece makul ve uygulanabilir buluyorum, izlemekten çok keyif aldım.
    katkısı geçen, evlerini açıp bizim de birşeyler öğrenmemize/görmemize fırsat sağlayan herkesin emeğine sağlık.
  • uzun zamandır youtube’da olmasına rağmen ev & ofis turu videolarından sonra daha fazla takipçiye ulaşabilen, daha çok izlenmeye başlayan kanal.

uzun zamandır trend olan oda turu, ev turu videolarına profesyonel bir alternatif olması bakımından daha geniş kitleye ulaşacağından şüphem yok. eskiden diy videolarına ağırlık veriyordu, onlar da güzeldi ama yeni konsept çok daha keyifli; buradan ilerlemesini tavsiye ve temenni ederim.

(bkz: berna kasırga)
  • youtube'da bir süredir ev turu adı altında çeşit evler gezip insanlara fikir vermeye çalıştığı eğitici öğretici bir kanalı mevcut sevimli mi sevimli bir hanım kızımız.
    ankaralı ve bilkent mezunu.
    tatlı dilli bir anlatımı var videolarda, samimiyeti yüzünden okunuyor.

en kötü şeyi de dün öğrendim.
    evliymiş :(
  • bilkent hazırlıktan arkadaşımız ben de birkaç yıl sonra dün youtube tavsiyesiyle tekrar denk gelince hatırladım. uzun zamandır bakmadığım için aklımdan çıkmıs ilk videolarını çektiğinde destek amaçlı paylaşıyordum. şimdi 700-900 bin izlenme görünce önce inanamadım. konuşmasından anladığınız üzere çok şeker bir kayserili. rengarenk kalemlerle şekilli yazılar yazdığını, kısa dalgalı saçlarını, hiphop dans dersi aldığını ve iyi dans ettiğini hatırlıyorum.
    çok çok başarılı olmasını umuyorum çünkü hayatta kaç kişi bu kadar tutkuyla işini yapabiliyor ki..
  • (bkz: doncu kerim)
  • (bkz: çantaya bak) kıps

edit: kadın evi geziyor ben kadını... yok böyle çanta aaabi!
  • hanımefendi bi kadın.