şükela:  tümü | bugün
  • bok gibi bir şey. kahveye acayip saçma sapan şuruplar katmak bir, kahveyi soğuk içmek iki... ikisi de, ı ıh...
  • iced americano tavsiyesini ilk aldığımda baya yadırgamıştım, bu kadar serinletici olduğunu bilmiyordum. bundan sonra yazın tek favori içeceğim.
  • espresso+buz+soguk su karisimi. iced latte'deki laktik hadiseleri sevmeyenlerin tercihi
  • en sevdiğim iki kahve türünden biridir. diğeri de americano'dur.
    birini kışın diğerini de yazın içiyorum. evet, pek karmaşık olmayan basit bi' insanımdır.
  • sıcak havada beynimin yanmamasının sebebidir. ilk tercihim soğuk demleme yöntemi(cold brew) yoksa iced americano o da olmadı buzlu filtre kahve.
  • dünyanın en harika ickisidir. buna alkol de katsaniz harika olur, katmasaniz da zaten güzeldir. evde de çok güzel yapabilirsiniz.

yaz-kış mükemmeldir tadı.

buradan starfucks'a sesleniyorum. americano kırmızı cizgimizdir. 6 lira oldu sustuk, 8 oldu sustuk, 9.75 oldu ve artık sinirdayiz. 10 lirayı 1 kuruş geçerse isyan çıkartırız.
  • mart-ekim ayları arasında her gun en az 1 tane içtiğim harika içecek, ekim-mart arasında da sıcak halini içiyorum çünkü neden olmasın
  • yaşam sıvısı.
  • kendimden başka sevene rastlamadığım sıcak yaz günlerinin sepserin, mis gibi içeçegi. kışın içilmemesi için de bir sebep yoktur.
  • insanlarin urettigi en super iceceklerden biri olmasi olasiligi arti sonsuza yakinsayan supersonik icat.
    bir kere her seyden once default hali sutsuz sekersiz ve kremasiz, bu nedenle cayi butun basketbol takiminin playoff macindan ciktiktan sonra ayni suyla dus almasinin ardindan suyu damitip icermiscesine sert ve kahveyi de petrol kivaminda (yuksek viskozite) seven benim gibi insanlarin yazin sicaklarinda butun hayallerini gercek haline getirmesi kacinilmazdir.