• espresso+buz+soguk su karisimi. iced latte'deki laktik hadiseleri sevmeyenlerin tercihi
  • kendimden başka sevene rastlamadığım sıcak yaz günlerinin sepserin, mis gibi içeçegi. kışın içilmemesi için de bir sebep yoktur.
  • cafe americano'nun sıcak su yerine soğuk su ve buzla yapılmış hali. yoğun espresso içeriği nedeniyle yaz günleri uykulu bünyeye ilaç gibi gelen içecek.
  • benim için yazın vazgeçilmez içeceği.
    sanırım sert gelmesinden dolayı çok fazla tercih eden yok etrafımda ama içene de ayrı bi gözle bakmama neden oluyor. sevene saygım sonsuz.
  • insanlarin urettigi en super iceceklerden biri olmasi olasiligi arti sonsuza yakinsayan supersonik icat.
    bir kere her seyden once default hali sutsuz sekersiz ve kremasiz, bu nedenle cayi butun basketbol takiminin playoff macindan ciktiktan sonra ayni suyla dus almasinin ardindan suyu damitip icermiscesine sert ve kahveyi de petrol kivaminda (yuksek viskozite) seven benim gibi insanlarin yazin sicaklarinda butun hayallerini gercek haline getirmesi kacinilmazdir.
  • kahvenin içinde çiğ süt tadı tercih etmeyenler için ideal kahvedir. sıcak günlerde iyi gider. kahveyi hüpletmiyorsanız bir saatte filan içebilir diğer yandan işinize gücünüze bakabilirsiniz.
  • yunanistan'da millet paso bunu tüketiyor "freddo americano" deyu,ben de özendim içtim manyağı oldum,ama türkiye'de "buzlu kafe var mı?" deyu istiyorum hoşuma gitmiyor bu ecnebi kelimeleri.
  • en leziz kahve içeceklerinden biri. seveni pek yoktur. serttir, erkeksidir. 3 pump irish cream ile sevmeyene de sevdirtir kendini.
  • en sevdiğim iki kahve türünden biridir. diğeri de americano'dur.
    birini kışın diğerini de yazın içiyorum. evet, pek karmaşık olmayan basit bi' insanımdır.
  • yaşam sıvısı.
hesabın var mı? giriş yap