şükela:  tümü | bugün
2697 entry daha
  • bugün son bir şans vereceğim dizi. son 10-15 bölümdür hiç açmıyor zaten, alyanak bile götüremiyor artık. bugün yine uyduruk ters köşelerinden birini yapmaya kalkarlarsa, a buraya yazıyorum, bırakıcam.

o melek ölecek, ve/veya, o mert açığa çıkacak, o kadar!
  • geçen hafta da gerçeği tam öğrenecekken, ne tesadüf tam söyleyecekken melek'in vurulmasından sonra bıraktığım dizi. dalga geçiyorlar resmen. güzelim dizi ne hale geldi içine böyle edilir bi senaryonun. fragmana baktım melek ölmüş, şimdi coşkun tak tak taka tak diye yine yemler falan filan bi 5 bölüm de öyle süründürürler. çocuk avutsunlar ben sikseler bi daha vaktimi böyle boktan bir şeye ayırmam. internetten her bölümün başına sonuna bakacağım geçeceğim, o da bugüne kadar izledim o kadar diye yoksa merak bile etmiyorum harbi nefret ettirdiler. arkadaş ezel'den sonra kuzey güney izledik bide muhteşem yüzyılı, sonra bu var dedik bu bildiğin sıçtı batırdı. muhteşem yüzyıl yemin ediyorum hala piyasadaki en iyi dizi yabancı diziler kalitesine en yakını o. akşam yine sadece veletlerin yediği "ters köşe"leri yaparsınız ben kendime bu eziyeti çektirmeyeceğim
  • izlenmesinin %70'i başladık bari bitirelim diye.

dizinin sonuna yaklaşırken oyunculukları değerlendirebiliriz, değerlendirebilecek tek şey o.

çetin tekindor: celal baba olmamış, bir gelip bir giden şivesi iki de bir gereksiz bağırması. gülüşü oturmamış o karakter. ilk bölümler de iyiydi aslında ama senaryoyu okudukça hayattan soğumuştur herhalde.

mustafa uğurlu: senaryo'nun bok yemesine kurban gitti. karakteri o kadar zayıf ki çaylak bir komiserden sürekli akıl alması, söz geçirememesi falan...
    hayır karakter zaten fiziksel olarak kavga dövüş sınırlı, bir de yakışıklı karakteri zeki göstericez diye bu adamı salak gösterdiler. olmaya çalıştığı ile ona yazılan karakter başka oldu. efsane diye anlatıldı celal'in adamı mı diye teori kastırdı.

çağatay ulusoy: styling işini kim yapıyorsa helal olsun, adamın her türlü yakışıklı olması da önemli ama karakteri çok iyi analiz edip o oluyor. canlandırırken çağatay olduğunu unutuyoruz(başta da dediğim gibi styling ile ilgilenen kimse çok iyi iş çıkarmış başarının önemli bir kısmı ona ait bence) ama hala yüksek sahnelerde zorlanıyor.

aras bulut iynemli: karakter çıkarmakta biraz zorlanıyor. bir de hep benzeri karakterler denk geldiği veya seçtiği için iyi bile oynasa hep aynı kişi gibi kötü oynuyor gibi geliyor. mesela fragmanda manik atak gibi bir şey geçiriyor. aslında müthiş oynuyor ama onu yapma sebebinin joker'i oynamak istemesi olduğunu hepimiz biliyoruz. bu yüzden kötü geliyor.
    istediği gibi bir karakter oynasa tamamen manyak zır deli bir karakter sonra rahatlatayacak o isteği bitecek gibi. onun dışında zaman zaman abartsa da ben çok beğeniyorum enerjisiyle tavrıyla kendini izletiyor.
    damla colbay: zor bir sahne yazılmadı herhalde hiç, hep günlük konuşma sahnelerin de var. çok güzel ama maalesef oyuncu değil. oyuncu değilden kastım kötü olması değil direk olmaması. aşırı sade belki de yazılan sahnelerden ötürü öyle geliyor.
    bensu soral: son bölümler de sanki daha iyi gibi gelmeye başladı ama dizide sürekli stiletto full makyaj olması doğallığı bozuyor. bağırırken sesi bir garip oluyor. eğitim alırsa iyi bir oyuncu olabileceğini ama hiç eğitim almadığını düşünüyorum.
  • şimdiye kadar yayınlanan tüm bölümlerini 3 dakikada izlemek isterseniz buyrun efenim.

https://www.youtube.com/watch?v=pisn_jl_rok
  • istanbul'un göbeğinde yerde yaralı yatan kişi için ambulans çağırmak yerine başında böğüren, sağa sola ateş ederek vakit kaybeden iki tane sığır komiserin hikayesini konu alan dizi.
  • aq daha ameliyata almadan öldü dedi doktor.vur elektro şoku alnina atar nabzi yazacaginiz senaryoyu sikerim ama insanı şebek ediyonuz tv karsisinda ibneler
  • melek'in cenazesinin yutkunduğu dizi.
  • anlaşıldı ağlatacak bizi bu akşam. dizi baydı ama gözlerim doldu az önce.
  • gözlerini kapatır kapatmaz hasta için kaybettik diyen doktorun bulunduğu dizi. ulan elektro şok falan versenize. yalnız kesin hastane celal'in hastanesi, doktor falan ayarlanmış. öldü süsü veriyo olabilirler. bakalım çıkar kokusu.
  • melek'i öldürerek b*kunu çıkarmış dizidir.

adam gibi bitirmek yerine senaryoyu süründürecekler, belli.
88 entry daha