şükela:  tümü | bugün
3470 entry daha
  • tuba unsal'in bu kadar kotu bir oyuncu olduguna inanmak istemiyorum. tiyatro miyatro oynamaya kalkmisti bu son zamanlarda yanlis hatirlamiyorsam. canli rol nasil yapiyor merak ettim simdi.

0_o
  • --- spoiler ---

35. bölümde dayak arsızı mert'in,

"lan puşt coşkun
    lan it coşkun
    köpek coşkun
    şeytanım coşkun"

repliğiyle gülmekten altıma işetmiştir.

aklıma geldikçe tekrar tekrar izliyorum.*

https://youtu.be/yfyzl-s7e0a?t=309

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

36. bölümde alyanak ölecek.

at fava bekle

--- spoiler ---
  • youtube kanallarında paylaştıkları videonun altında ilkokul 3. sınıf öğrencilerinin espriler döndürdüğü dizidir.*

--- spoiler olabilir diye ---

https://i.hizliresim.com/x0aplo.jpg

ilgili video linki şeysi
    --- spoiler olabilir diye ---
  • kabul etmem gerek ki gokhan o dosyayi oyle silince cok ama cok sinir oldum.sonra departed`i hatirladim , gercekten oyle bi sahne var, yalniz o sahnede su an mertin rolunde olan polis odada yapayalnizdi.bizimkiler gibi o kadar onemli is donerken etrafa mal mal bakan yoktu.adam rahat sekilde sildi dosyayi.yani bu sahnede olmamislik var.yine de icerde`den ogrendigim su ki , ilerleyen bolumlerde olaylar gelisince bir cok seyin sebebini goruyoruz onun icin artik fazla irdelemeyi yada olayi hemen cozmeyi degil tadina varmayi sectim , sasirtmalarini seviyorum .bazen tahmin edilen ters kose olsa da. bu seferki bolum duygu acisindan cok yogundu, guzeldi.
    sarpin yukselisi, celali gomusu harikaydi.mertin abisine o mahcup yuzu guzeldi.aras abartmadan oynayinca oyunculugu daha iyi oluyor. bazilariniz opusecekler gibi geldi yazmis, olum iciniz ne fesat ya.baska bi sey diyecektim de neyse degmez.cagatay ulusoy cok iyiydi yine.duygusal sahnelerde daha bir farkli devlesiyor, daha bir derinden mahvediyo insani.adami huzunlendiren bir aglama tarzi var, icinden geldigi cok belli cunku.artik son 4 bolum daha da guzel ve can alici sahneler olacagina inaniyorum .. .sarp mert nasil kardes olduklarina dahil soru sormus , dizinin hesabi sosyal medyada.yazilan onca alternatife cok yaklastiniz , cok iyi ama bunlar degil denmis.benim de bircok teorim var kafamda ama en iyisi izleyip , tadini cikarmak.buyuk merakla bekliyorum valla.artik en can alici kisma geldik. ilk ogrendikleri zaman ki tepkilerini deli gibi merak ediyorum.ha bi de umarim kanal yayinlarken yine en guzel sahneyi reklamla pic etmez insallah.
  • --- spoiler ---

24. bolumde davut bu sefer de "largo al factotum" dinleyerek bina patlatiyor.

asmis bir karaktersin davut. opera seven insandan zarar gelmez!

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

coşkun'un öldüğü kesin bence. sahneyi tekrar tekrar izledim, ne çelik yelek olabilir ne yapay kan. dikkatli izlerseniz olamayacağını görüyosunuz. açıkçası çatıda buluştukları sahne bu olaydan önce oldu bence. mert sinirinden coşkun'u öldürmüş olabilir. sonuçta sarp öldürmüyor ama mert öldürebiliyor polis olmadığı için. yine de bilmiyorum böyle olunca da mantıklı bi teori çıkmıyor. cidden kafayı yedirecek dizi.

açıkçası bu kadar olay üstüne ben son sahnenin bi rüya, hayal olabileceğini düşünüyorum. celal'in hayali yani. bakacağız.

ama celal'in evinde olanları illa mert yapıcak diye bi kaide yok, hatırlarsanız celal bütün işler bitince fulya'yı öldüreceğini söylemişti. fulya bunu duymuş ve ona göre davranmış olabilir.

bi diğer teori kaset. hatırlarsanız melek'in kasedini yakmıştı celal. belki mert o kasedi kurtardı ve kaseti ancak izleyebildi.

ama biliyorum ki bütün bu yazdıklarım yeni bölümle beraber yalan olacak.
    --- spoiler ---

edit: spoiler uyarısı eklendi
  • 36. bölüm fragmanı bile ağlamama yetti. çoşkun kurtarıcı isa gibi belirip kardeş olduklarını açıklıyor. sarpın ifadesi ciğerimi dağladı
  • 36. bölüm fragmanı ağzımıza sıçmıştır... evet coşkun söylemiş.
  • 36 bolum fragmani huzurlarinizda.sarpin sok hali gorulmeye deger..cok iyi