şükela:  tümü | bugün
 • "daha önce yazılmış zaten bu" başlığı altında ispiyonlanacak entry'lerin bıkmadan usanmadan girilmesi durumu.
 • popüler bir konu üzerinde sizinde paylaşacak bilgileriniz var ama o kadar çok entry girilmiş ki ,hepsini okusanız sizin yazacağınız o şahane eseri unutacaksınız "aman boşver ,nasıl olsa kimse okumuyordur o kadar entryi son yazılanlar okunuyordur "düşüncesiyle başlayan ekol. entry girmeden önce sağdaki küçük boş dikdörtgen kutucuğa yazmayı düşündüğünüz entryinin can alıcı kelimesini yazıp ara ya tıkladığınızda yıkacağınız ekol.
 • entryleri okudukça deja vu deja vu bu diye düşünmenizi sağlayan ,matrixin yeniden yazıldığını gösteren ` :matrix den alıntı replik ` entrylerin sebeb olduğu ekol.
  alıntı ek:
  deja vu :
  yaşanmış bir anın tekrar yaşıyormuşçasına kapılınan hislerdir. nerde ne yaşatılıyorsa (bkz: reha muhtar)
  matrix'de bunla ilgili kedi geyiği vardi ya. süperdi. kedi çıkıyordu falan.
  kaynak yazar : (kris , 17.03.1999 ~ 13.09.2002 11:50)
 • popüler bir konu üzerinde sizinde paylaşacak bilgileriniz var ama o kadar çok entry girilmiş ki ,hepsini okusanız sizin yazacağınız o şahane eseri unutacaksınız "aman boşver ,nasıl olsa kimse okumuyordur o kadar entryi son yazılanlar okunuyordur "düşüncesiyle başlayan ekol. entry girmeden önce soldaki küçük dikdörtgen kutucuğa yazmayı düşündüğünüz entryinin can alıcı kelimesini yazıp hayvan ara ya tıkladığınızda yıkacağınız ekol

  dedicated to: (bkz: atrin piclik ve pislik limited sirketi)
 • popüler bir konu üzerinde sizinde paylaşacak bilgileriniz var ama o kadar çok entry girilmiş ki ,hepsini okusanız sizin yazacağınız o şahane eseri unutacaksınız "aman boşver ,nasıl olsa kimse okumuyordur o kadar entryi son yazılanlar okunuyordur "düşüncesiyle başlayan ekol. entry girmeden önce soldaki yukarıdan aşağıya doğru hayvan ara yazan küçük dikdörtgen kutucuk tıklanır,ortaya çıkan ekranda şey yazan yere yazmayı düşündüğünüz entryinin can alıcı kelimesini yazıp alttaki hayvanlar gibi ara ya tıkladığınızda yıkacağınız ekol.