şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğün yıldız tornavidası, olmazsa olmazı, canımız ciğerimiz, her şeyimiz.
  • bir yazarın, kendisine yani bir bayana hakaret etmesini eleştirirken ettiği küfürlerle bizi hayrete düşüren yazardır. bayana küfredilmez de erkeğe küfredilebilir mi? bu kadar mı hayata bakış açınız?
  • zilan odabaşı ile kafayı bozmuş bir arkadaş kullanıyordu bu hesabı, tebrik ediyorum uçmuş. sözlükte zoraki didişip uçmasına sebep olduğu yazarın günde üç beş tane güzel basketbol entry'sini okurduk, bu yazarın dahiyane çabaları sayesinde artık okuyamıyoruz. zilan bu konudaki başarısından dolayı kendisine plaket verir artık.

kurunun yanında yaş da yanar sözü tam olarak bu adamla birlikte sözlükten uçan berserkergang ile alakalı olsa gerek.
  • kurunun yanında yaş yandıysa da kısa süreliğine yandı diyelim. ben buradayım, bu arkadaş muhtemelen en az 1-2 yıl daha giremez buraya. zilan odabaşı denen sorunlu kıza muhtemelen platonik bir saplantısı vardı ki, kadın hakkında normal bir eleştiride bulundum diye 1 hafta boyunca şahsıma 10-15 adet sinkaflı, küfürlü, ifşalı entry yazmıştı. adamın hakaretlerini teker teker şikayet ettim, her sildirdiğim hakarete karşın 1 tane "bana böyle böyle hakaret eden yazar." entry'im ne alakaysa "ifşa" bahanesiyle silindi. adam benim ismimi zannettiği şeyi yazıyor, benim neyi ifşa ettiğim belli değil ama o da ifşa diye silinyor.

bu zilan odabaşı denen kıza takık başka bir eleman var, o adamın adını sanını ben diye 1 hafta boyunca hakaretler eşliğinde burada ve benim başlığımda reklam etme olayından ne anladılar bilmiyorum ama "ben o değilim." dememe rağmen durmadan devam etmeleri çok komikti. ben olmadığım için bana giren çıkan bir durum yok fakat o hengamede tarihçem şişti bile denilemeyecek bir sayıya gelmeden bu tiple birlikte uçuruldum. kararı veren kondüktör/praetor her kimse tebrik(!) ediyorum. o görevler size verilirken üstünkörü herkesi uçurun diye değil, hak edeni uçurun diye verildi. her neyse, ben zilan odabaşı başlığına aynı entry'i tekrar koyacağım, oturduğun yerde sinirden kendini "seversin" artık.

golden state warriors'ın rekor kırıp 3-1'den final verdiği sezon entry giremedim ya sözlüğe, ona yanarım. keşke çaylakken kafaya göre yazabilme olayını daha önceden fark etseydim.