şükela:  tümü | bugün
  • bira açma, yudumlama, höpürdetme sesleri ile cıtır patatesin cıtır cıtır yenmesi efekleri ile yapılan ve kesin birilerinin bir yerlerini şişirtmeye odaklanmış pazar akşamının imrendirici sourberry programı..
  • an itibariyle yayında olan program. yüreklere yara olan istatistik derslerinden bahsettiler. kendilerine tüm yüreğimle katıldım. çok menşur birilerinin tam da sizin düşündüğünüz şeyleri söylemesi/yapması anında hissedilen kalp pırpıntısını* içerimin en derinlerinde hissettim. yalnız değilim!
  • en sevdiğim sourberry programi. kaçırdığım zamanlar podcastleri takip ediyorum. gönül ister ki program süresi hep 2 saat olsa ve çok az parça çalsalar.
  • 18:40 civarı başlayacak bu haftaki programda ekşi sözlük 11 yaşında zirvesi'ni ve eski usül sözlük yaşgünü zirvesi'ni etraflıca konuşacağız. ilgilenen herkesi bekleriz.
  • dinleyicilerine karşı pek bir mahçup program.

son programda nasıl da teknik olayların gazabına uğradık belli değil. 20dk kadar biz konuştuğumuzu zanederken dinleyicilerin sourberry'de sessizliğe mahkum olması sizi sıktığı kadar bizi de üzdü açıkçası.
    bütün dinleyicilerimizden özür dileriz.
  • 11 aralık 2011'de bu dönemin son düzenli programını gerçekleştirecek sourberry programı.
  • yaklaşık 7 aylık aradan sonra bu akşam saat 18:00'de yayın hayatına geri dönecek sourberry programı.
  • az önce dj'leri 15 dakika mikrofon kapalı konuşup fark etmeyerek ve sonra da "dinleyici sayısı niye azaldı ya, çok sıktık herhalde diye iç geçirerek muhteşem bir başarıya imza atmış program. (bkz: aklımı seveyim)
  • sourberry'nin 13. cuma günü geçirdiği büyük değişimle beraber kendi de değişen, gelişen program. bir yandan özündeki iyiliği muhafaza eder iken, diğer yandan zamana uyum sağlamış, en bir içten insanların sunduğu en bir güzel program olma idealine bir adım daha yaklaşmıştır.

http://www.sourberry.org/programlar/277

sourberry'de yazanı aynen aktarıyorum:

robin ile raj'ın el birliğiyle pazar akşamı kasvetini dağıtacakları naçizane program.

* program süresince dj'lerimiz muhakkak bira içerler ve kızartılmış bir şeyler yerler. bira kutusunun açılmasıyla çıkan o güzel sesi dinleyicilerle paylaşmak esastır.
    * dolu ağızla konuşmak, medeni batı ülkelerinde dinleyiciye duyulan saygıyı ifade eder.
    * program süresince en az 4 en fazla 7 şarkı çalınır. programın amacı şarkı çalmak değildir; şarkılar yorulan ve/veya acıkan dj'lerin kendilerine gelmesi için zaman kazanmaya yararlar, siz dinlerken biz de dinleniriz.

bak bu derece açık ve dürüstüz... sonuçta; içi dışı bir program