• şimdi kahvesiz yapamamcılar kızacak ama kusura bakmasınlar her türlü kahve çeşidi benim için berbat birer içecektir.
    nasıl bu kadar tutulmuş dünya üzerinde hala anlamıyorum. bazen bende mi yanlışlık var diye tekrar deniyorum ama yok berbat bir şey gerçekten. ağzım büzüşüyor tek yudumda yemin ediyorum.
  • "vişneli meyve suyu"
    arkadaşlarım azıcık kalmış vişneli meyve suyunu küllük niyetine kullanmışlar. tabi sabah kalkıp farkında olmadan kafaya dikince haliyle bir daha içinde vişne barındıran bir şey içmiyorsunuz.
  • hint yağı
  • üniversitede arkadaş yanlışlıkla isot demlemişti. bizde misafiriz ayıp olmasın diye ses etmeden içmiştik. boğaz mide ne yakaladıysa sikip atmıştı. en son ev sahibi diğer arkadaş olaya el attı da 1 bardakla kurtulduk.
  • balık yağı şurubu. o da içiliyor diye şeeeettim...
  • filtre kahve ve gerçek ananas suyunu karıştırıp içmek. ölüm gibi bir şey.
  • hazır şalgam. doğanay markaydı galiba. aslında hazır içecek içen bir insan değilim ama başka bir seçeneğim olmadığından yaptık bir hata.

az kalsın şalgamdan soğuyordum. velhasıl içmeyin arkadaşlar, su hariç hiçbir hazır yahut paketli içecek içmeyin.

su için, bol bol su için
  • (bkz: coca-cola cherry) hayatımda tattığım en kötü içecekti.
  • acısız şalgam suyu.
  • dizilerden oyunlardan görüp heves ettiğim mountain's dew i içince derin bir hayalkırıklığı yaşamıştım. cidden rezalet bi aroması vardı
hesabın var mı? giriş yap