şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ülker diye önyargılı olmamak lazım,
    objektif olarak bakacak olur isek 1,5lt'lik versyonu hiç fena değil
    ucuz bir marketten alırsanız fiyatı da uygun ve en çok dayanan sütlerden biri.
    tadı hafiften yanık tadı içerir gibi ama kötü değil.
    meyvalılarını denemedim. bilemiyorum.

ayrıca da belirtmek lazım ki yeni çocuklu reklam serileri de gayet başarılı ve doğal.
  • (bkz: bir icim su)
  • harun erdenay'i reklamlarinda oynatmis sut *
    (bkz: #1435772)
  • bundan sonra kontrol etmek amaciyla
    içim ayran i da yudumlarken hissettigim o minimumda vuku bulmus stoned hissiyatindan sonra ülker in kesin bir nevi madde koyduguna inandigim mamul u inek.
  • üretici firmanın yarattığı önyargıyı bir kenara bıraktığımda, garip bi şekilde en rahat içtiğim süt. hatta nedense milletin aksine şişesi bana gayet pratik gelio (ezilip büzülen kutulardan ziyade)
    bir de pınar süt vardır ki gayet güzeldir ancak bi defasında son kullanma tarihine daha 3 ay varken ayran kıvamına gelmişti ve içim süt'e geri dönmeme sebep olmuştu... garip tabii...
  • fena degil. ben aliyorum.
    sutas ve yorsan la beraber favori markam. bu uc markayi gercekten seviyorum.
    en az 10-12 senedir neredeyse hergun sut tuketen(olmadi yogurt) birisi olarak bu markalardan yamuk gormedigimi soyleyebilirim.
    tabi eger bime girerseniz ayni fabrikanin mali oldugu icin dost sutte dogru bir secim olabilir.
  • bu sütü içip sağlık kazandığını sananlar olabilir, o yüzden belirtelim ki içim süt gibi laktazsız, kimyasal işlemden geçmiş sütlerin coca cola'dan daha fazla yararı yok. laktazsız süt yerine kola için daha iyi...
  • yağsız sütü gayet lezzetli olan marka. ülker mülker ama süt işini iyi becerdikleri bir gerçek.
  • ülker değil fransız firmasının ürünüdür.