• muhteşem bir sufle grubu şarkısı.

sözleri;

canım ders almadık mı
    acılarımızdan hep kaçmadık mı
    deliksiz uykularından uyanmadın mı
    yarın geçti çoktan
    kuytularından henüz çıkmadın mı
    yüreksiz kavgalarından beni duymadın mı

özlüyorsan dönmüyorsan yazık
    bilmiyorsan içim hala yanık

içinde aşk var yüzünde kin
    yüreğine sor bu da kim
    her sabah baktığın aynadaki
    bana deliriyor hala
    canım ders almadık mı
    acılarımızdan hep kaçmadık mı
    deliksiz uykularından uyanmadın mı
    yarın geçti çoktan
    kuytularından henüz çıkmadın mı
    yüreksiz kavgalarından beni duymadın mı

özlüyorsan dönmüyorsan yazık
    bilmiyorsan içim hala yanık

içinde aşk var yüzünde kin
    yüreğine sor bu da kim
    her sabah baktığın aynadaki
    bana deliriyor hala

https://m.youtube.com/watch?v=u9z8fjlt78g
  • insanı alıp, sarıp sarmalayan bir sufleband şarkısıdır.

şarkı bir masalı anlatıyor gibi loop'a alarak saatlerce dinlenebilir. saatlerce bu şarkıyı dinleyen insan her türlü duyguyu yaşayabilir. çok şey anlatır...
  • ultra naif bir sufle şarkısıymış. sesinin güzelliği şarkıyı okşamış göksu hanımın. ve evet replaye aldım. güzelliğini sindirene kadar dinleyeceğim.
  • günlerdir beni esir almış olan yağmurlu hava şarkısı. göksu taşçeviren'in buğulu sesi de bağımlılık yaratıyor.
  • işın karaca' nin 16-12-2004 çıkış tarihli ikinci albümü. gelin görün ki söylenilen tarihten iki gün geçmiş olmasına rağmen bulamıyoruz albümü müzik marketlerimizde. internet sitesinden okuduğumuza göre albümde sezen aksu, aysel gürel, onno tunç, müfit bayraşa, günay çoban, ümit sayın ve erdem yörük isimlerini görebiliyoruz.
    çıkış şarkısı yetinmeyi bilir misin ise şimdiden loop modunda kulaklarımızın pasını fena halde siliyor zaten
  • işın karaca'nın yetinmeyi bilir misin? ve zamansız gibi iki tane şahane şarkı içeren albümüdür. bu cümleden sadece iki şarkının güzel olduğu anlamı çıkmasın, hepsi güzel de bu ikisi daha bir güzel.
  • albumdeki parcalar $u $ekilde siralanmakta:

01 - yetinmeyi bilir misin
    02 - kayip golgeler
    03 - bekleyelim de gorelim
    04 - gece
    05 - hosgoru
    06 - tercume
    07 - zamansiz
    08 - isyanimi bagisla
    09 - sen
    10 - sevgiliye son sozler
    11 - kalbimin sokagi
  • buram buram ankara kokuyor.
  • yetinmeyi bilir misin, sen gibi muhteşem; tercüme, gece gibi rezâlet kayıtları aynı bünyede buluşturan ışın karaca albümü.
  • spotify'ın bana önerdiği en başarılı şarkıdır efendim.sözleri ve bestesi göksu taşçeviren ve mustafa kemal atik'e ait bir şarkıdır.uzun zamandır yüreğime dokunan bir şarkı bulamamıştım.belki de insanoğlundaki hüzün arayışındandır bilmiyorum.bu şarkıyı ilk kez dinlediğimden beri olmayan aşkımın acısını çektim bir ara *, şimdi ise ukulele çalıyorum kısa zamanda normale döndüm.mükemmel şarkı.teşekkürler sufle.
hesabın var mı? giriş yap