şükela:  tümü | bugün
21 entry daha
  • 2015 yılında zamanı durdurup sonsuza kadar orada yaşamak isterdim.
  • kesinlikle 2008
  • 90’lar komple..
  • (bkz: 2012)
  • 1993 yılı tüm ailemin bir arada olduğu güzel bir zaman henüz yatılı okula başlamadım. annem ve babam yaşıyor ağabeyim şehir dışına çıkmamış. uzun çabalardan sonra gameboy alınmış bana okulumu seviyorum. oyun oynuyor tv de ninja turtles izliyorum. bir gi joe oyuncağı alınınca çok mutlu oluyorum. halen hem video hem müzik kasetleri var. fame city açık fenerbahçe de piramit var. tvler sansürden uzak cep telefonları yok sadece çağrı çihazları var babalar ve annelerde. futbol maçaları şifresiz . yaz tatilim 3 uzun ay. tempra almış babam ekranı digital uzay gemisi gibi ah ah
  • henüz yaşamadığım yıldır.
  • 2017 yılı şu zamana kadar yaşadığım yıllar içerisinde en güzeli diyebilirim hayallerim vardı peşinde koştuğum aşık olmak üzereydim 27 yaşındaydım sevdiğim bir işim vardı vel hâsılı kelam özledim o yılı.
    en kötü 2010 yılı olsun tüm günümü mage pk atarak geçirebilirim.
    oyunlar gayri resmi uyuşturucudur.
  • bir süre sonra kişinin hapishanesi olacak olan yıldır. söylerken romantik geliyor size ama bir zaman diliminin içinde hapsolmak korkunç bir umutsuzluğa sürükler bir süre sonra insanı. ilerleyememek, değişememek, gelişememek ve ardında bırakamamak büyük eziyet olur. çok mutlu zamanlarım oldu şu hayatta ama hiçbirinin içinde hapsolmak istemem. her zaman ileriye bakmak, umut etmek, değişmek, gelişmek gerek.
  • 2010
  • 2003-4 kışı , deli gibi kar yağmış yeni araba almışız kuzenlerim gelmiş yurt dışından işler güçler çok şükür yerindeydi o zamanlar.
221 entry daha