şükela:  tümü | bugün
  • içinde medeni insanları barındıran ve türkiye’de çekilmiş olmasından ötürü gerçekten hayret veren bir video. bu arkadaşlar neslini çoğaltsın lütfen.

link

edit: tamam arkadaşlar 1 aylık videoymuş, mağara hala sıcaktı o zamanlar ama olsun, vurmayın öldüm.
  • otomobil surucusunun "biz de motorcuyuz, halden anlariz" diyerek, bu guzel goruntulerin nasil yasanabildigini acikladigi, insani olay.
  • "allah iyi insanlarla karşılaştırsın" lafını kameraya almışlar.

geçmiş olsun.
  • sabah sabah moral olmus, keske butun iliskiler boyle olsa dedirtmistir. bildigin zaten boyle olmasi gereken bu olayi izledikce mutlu oluyorum. kadere bak, kimler kimlerle beraber.
  • rağbet görmemesi kavga olmamasından ziyade sözlükte sadece benim gördüğüm kadarıyla hakkında en az 10. başlığın açılmış olması olabilir.
  • medeniyet budur dedirten görüntüleri barındıran video
  • gittiği şeritte viraja girerken ileride araç olduğunu görmesine rağmen, yavaşlamak yerine gaza abanıp aracı sollamaya çalışan bir adet motorcu barındırır. (bkz: viraja girerken sollama yapmak)
    doğal olarak virajı dönerken karşı şeritten araçlar görünür ve arkadaş iki şeridin arasında kalır.

ölebilirdi de.
    bu motorcu özgüvenini anlamıyorum ben.
    üzerinde istersen 50 kat koruma giysisi olsun, o iki araç 10 cm kaymayla senin suyunu çıkarır, ah bile diyemeden kağıt gibi ezilirsin. nasıl bir cesaret, çözemiyorum.

çok büyük şansı varmış, aynası kırıldığıyla kalmış.

ekleme: motorcuların lincine uğramadan belirteyim, videonun devamında motor sürücüsü kendi de diyor "ben hızlı geliyordum" diye.
  • tekirdağ uçmakdere yolunda meydana gelmiştir.
    gereksiz riskli süren motosiklet sürücüsünün hatasına karşılık otomobil sürücüsünün nezaketi, anlayışı, belki de toplumsal olarak kaybettiğimiz bir özelliğimize duyduğumuz özlemi ortaya çıkardı.
    herkes deli gibi paylaşıyor.
    ama hiçbirimiz artık oradaki gibi anlayışlı ya da saygılı olamıyoruz.
    içinde olduğumuz koşullar bizi değiştiriyor.
    yozlaşıyor ve kutuplaşıyoruz.
  • üstteki arkadaşın yazdığı gibi kumbağ yeniköy arasındaki yolda olmuştur. her haftasonu kullanan birisi olarak özellikle bu sene motorcular arasında gayet popüler olan bu yolda her hafta karşıdan viraja kontrolsüz giren birileri ile karşılaşıyorum. dikkatli kullanın arkadaşlar özellikle bilmediğiniz yollarda.
  • mağara soğuk muydu ? dediğim yazarın başlığı.