• benimle gel, bırak sözler onların olsun
    yalanlardan uzak bi dünya biliyorsun ...
    jehan barbur yeni hayat şarkısından
  • yeniden aşık olmanın eşiğindeyim,köpek gibi korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan.ben hislerimi belli etmeden onun gitmesi fikri beni heyecandan öldürüyor,uykusuzluktan öldüğüm gecelerde bile gözümün önüne geliyor uyuyamıyorum.işin kötü tarafı onun bundan haberi bile yok,zaten ondan gelecek bir olumsuz cevap bile beni rahatlatacak.en kötü sonuç bile belirsizlikten çok daha iyidir.mesaideyken bunları yazmak niye aklıma geldi hiç bilemiyorum ama kendimle konuşurken bile söyleyemediğim şeyleri yazmak iyi geldi.
  • martılar ve pırıldayan deniz, çiçekçi teyze, mevsimsiz sarı çiçekler ve bal arıları, aradaki yeşil sinek, güneşte mıyışmış sarı bir kedi...*
  • dün dolmuşa bindim , akşam saatini biraz geçmişti. en arkaya oturdum, yanımdaki vatandaş telefon elinde sayfaları seri halde kaydırıyordu, öteki tarafımdaki de öyle . çok dikkatimi çekmedi ilkin. sonra dolmuşun içerisine bir göz attım. herkesin elinde cep telefonu kafayı öne eğmiş harıl harıl çalışıyorlar. bir tane abla vardı , elinde küçük bir el kitapçığı ile sanıyorum ders çalışıyordu. dolmuş durup yolcu aldı ve binen iki kişinin elinde yine telefon vardı. bi ara şöför bile gözden geçirdi telefonu... trafikte durduk yandaki arabaya bir göz attım gayri ihtiyari o da ne, aynı sahne... neyin peşindeyiz dedim kendi kendime... . yanıma aksiyon kamera aldım , aynı sahneyi kolluyor olacağım bu akşam.
  • ne zaman bir gece onu ansam ertesi gün bana ulaşıyor. bilemiyorum.
  • uyuyup uyanmamak istiyorum.
  • hepiniz birer gevezeden ve farfaracıdan başka bir şey değilsiniz! küçücük bir acınız olsa, on paralık yumurtası için ortalığı birbirine katan tavuklara dönersiniz! üstelik burada bile başka yazarların düşüncelerini çalansınız! ruhlarınızda bağımsız bir yaşamdan iz bile yok! ispermeçten yapılmış yaratıklar! damarlarınızda da kan yerine serum dolaşıyor! hiçbirinize inanmıyorum! ilk işiniz, ne pahasına olursa olsun insana benzememektir.
    fyodor dostoyevski - suç ve ceza
  • susmak geliyor içimden söylenen ve yapılan herşeye cevaben koca bir sessizlik olmak ve yok olmak tabii ki
  • babamı cok ozledim....
  • mutlu olmak istiyorum...
hesabın var mı? giriş yap