şükela:  tümü | bugün
  • kendinedir o ağlama...içki bahanesidir...
  • bir zamanlar en sevdiğim eylemlerden biriydi.

tek başına yüksek sesle "acılı" müzikler dinleyip içerdim. içtikçe de kendime acıyarak ve üzülerek ağlardım. sonra da ağlaya ağlaya uyuyup kalırdım.

bir süre sonra baktım böyle olmayacak antidepresan hap kullanmaya başladım. birkaç yıl paxil kullandım. bu sefer de iyice hissiz ve duygusuz oldum. eskiden her şeye gözleri dolan ben senelerce ağlamadım. bırak ağlamayı gözlerim bile dolmadı. hatta babaannem hayatını kaybettiğinde bile ağlayamadım. ilginç bir hissizlik ve umursamazlık içindeydim.

yani bir türlü ortasını bulamadım şu işin...
  • bence alkol kullanmadan yapılması gereken aktivite. hiçbir şey ölümden ve sağlığı kaybetmeden daha beter olamaz çünkü. alkol ve sigara sorun çözmez.

(bkz: kalp krizi)

(bkz: aort anevrizması)

(bkz: beyin kanaması)

(bkz: kanser)

(bkz: alkolü su sanmak)

(bkz: ölmeyi bayılmak sanmak)
  • bir keresinde turistik bir yerde ucuz olsun diye dış görünüşü en dandik görünen evian marka su almıştım, 16 liraymış, yanında birkaç birşey daha aldığım için fiyatı kasada algılayamamıştım, dışarı çıkında beynimde şimşekler çaktı, iade etmeyede utandım. sonra suyu içip içip ağlamıştım.
  • için için ağlamanın dünya yüzü görmüş hali. ve boğulsun diye üstüne içtikleriniz, yüzme biliyorlar fakat.
  • icip icip aglamak icip icip aglayamamaktan iyidir. binaenaleyh aglamak iyidir.
    not: binaenaleyh'i bakmadan yazdim.