şükela:  tümü | bugün
  • olayım. tertemiz.
  • aramıyordur, sms atıyordur. whatsapp'tan salça oluyordur.

ya da sosyal medyadan bulaşıyordur. aramak neymiş amk şu devirde?

en kötü ihtimal sözlükten sarıyordur. nerden mi biliyorum? bir arkadaştan.*

seviyorsanız arayın gençler kasmayın. hayat onun sesini duymadan ölecek kadar kısa çünkü.
  • genelde biz ağız ile içen kesimin tercih ettiği yöntemlerdendir.

(bkz: drink responsibly)
  • eğer araması gereken kişi yanında değilse arayamadığı için içen, onun boşluğunu alkolle doldurduğu için mantıklı hareket eden kişidir.
  • dahil olmak istediğim grup. beceremiyorum amk . eger (bkz: o) 'nu aramamayi veya (bkz: skype), (bkz: whatsapp) (bkz: sms) ile taciz etmemeyi basarabilirsem bizim koyun muhtarini ariyorum. cok seviniyo lan adam, senden baska arayan yok cok vefalisin diyo. sevisiyoruz telefonda bildigin.
    sari kiz hastalanmis sizin haberiniz yok tabi amk.
  • adabıyla içen kişi davranışı. içerken bile kontrolü kaybetmiyor demek ki. tebrikler.
  • ıcip icip ekşi'de başlık açmakla bertaraf edilen durum.
    bir yerden patlak verecek, şişede durduğu gibi durmaz köpoğlu .
  • arayacak kimsesi olmayan kişinin yaptığıdır. içsem kimi arayacağımı düşündüm de şimdi, patronumu arardım herhalde ilk. maaş işleri için filan.
  • hiç tek başıma içmedim etkenlerden biride bu olabilir.size engel olabilecek biri her zaman olsun. ki içtiğim zamanlarda hep sevdiğim insanlar yanımdaydı. efkardan içebileceklerim de hep yanımdaydı. onlarla yollarımız ayrılsa bile içip onları arama ihtiyacı hiç duymadım.

sevdiklerinize için, sizi sevenlere için, sevdiğinizle için.