şükela:  tümü | bugün
  • içrerken hayata dair düşünüp "yaa siktiret düşünsen nolur düşünmesen nolur vur kafayı yat" diyerek yapılan güzel şey.
  • kafası güzelken uyuyabilen insanların yapabildiği hareket.

kafam güzelken asla uyuyamıyorum çok zor hayat :(
  • muhtemelen uykunuzda kusmuşsunuzdur
  • içmeyen insanın da içmeyip içmeyip uyuduğu düşünülecek olursa, gereksiz bir sınıflandırmadır.
  • sonra baş ağrisiyla iki saat sonra uyanmak
  • herkese tavsiye ederim. tabii içip içip içmenin de bokunu çıkarmayın. sınırınızı bilin, sarhoş olmayın yani. hafif çakırkeyf olun böyle yanaklar bi pembeleşsin. sonra da uzatmadan uyuyun. oh misss.
  • bizim köyde ona uyumak değil sızmak derler ya neyse!...
  • uyuması güzel bir hissizliktir sarhoşluğun. ancak alkol oranı bünyeyi aştıysa, ertesi sabahlarım beynimde film izler gibi geçiyor. yavaş yavaş geliyor geceden görüntüler, sahneler.

"hmm evet o mekandan kalkıp öbür tarafa gitmişiz. sonra n'oldu acaba? neyse bi çişe gideyim de sonra izlerim."

baya baya alkol ertesi sabahlarım böyle geçiyor.
  • "sevmek de yetmiyormuş... çok eskiden rastlaşacaktık."

midem bulanıyor. sabah işten gelirken aldığım 4 kırmızı tuborg beklenen sarhoşluğu vermediği gibi daha çok çarpsın diye kahvaltı bile yapmayarak sırtıma yapıştırdığım midem 'senin yapacağın işi sikeyim amına koduğumun müptezeli' diye bağırıyor adeta.

gerçekleştiği anlarda muzaffer bir komutan edasıyla yaptığımız hareketler, zaman geçip olaylar soğuyunca çok acı vermeye başlıyor lan. ne bileyim müneccim yarrağından dikkatle uzak durmaya çalıştığım halde dönüyor dolaşıyor yuvasını buluyor. yivli hem de. büyük konuşmamaya çalıştıkça monster bir cock şaplatıyor hayatımın en gün görmemiş hayallerinin kafasına kafasına. demek ki dillendirsek(aleti değil lan hayallerimizi) allah muhafaza.

evet buraya kadar olan kısmı gündüz sarhoşken yazmış ve sızmışım. ne pis bilinçaltım varmış. duygusal bi alıntıyla başlayıp gangbang'e kadar uzanmışım. içmeden uyuyamıyorum tripleri para suyunu çekince nasıl da bebek gibi uyumalara dönecek haberin yok. tavanı, duvarları seyrederek yaşarsın o zaman hüzünlerini. yaşanmışlıklar siksin seni. haydutlar soymadı yeğenim hovardalıktan bu hale geldik.