• en güzelidir.

trakya eyaleti olarak bağımsızlığımızı ilan ederiz.çocuklarımız "ödenek yetersizliği" yüzünden tren kazalarında ölmez...
  • seçmen tercihlerinde bir değişime yol açmayacak yetkidir, zira akp bir ideoloji partisi değil bir rant partisidir. seçmenlerine rantı dağıtmaya devam ettiği sürece, kitlesi için değil eyaletlere, ülkeyi atomlarına da bölseniz fark etmeyecektir. mesele, ideolojik değil tamamen ekonomiktir yani anlayacağınız. milliyet, din vs bunlar her zamanki gibi sadece meşruiyet gerekçesi be birer vitrin süsüdür.
  • şimdi biz burada söylesek vatan haini, terörist diye yaftalanırız ama memleket siyonizmin uşaklarına kalmış, elden gidiyor, adım adım büyük israil'e yürünüyor ama bizim halk anca şemsiye girince uyanır.
  • eski kanunda yazılanlar aynen kopyalanmış ve sonuna bir de cumhurbaşkanlığı ekleyip durmuşlar. bence burda hedef ıskalanıyor. mesele ülkeye idari birimlere ayırma yetkisinin tanımlanması değil ( bu madde eski kanunda da vardı çünki -3152 madde 2) yeni sistemde bu maddeyi eyalet sistemine dayanak teşkil edebilecek kadar gücün, yetkinin bir kişinin eline geçmesidir. eski sistemde bunu engelleyebilecek fren mekanizmaları sağlamdı şimdi ise peygamber vitesinde gidiyor aracımız.
  • kimi kerizler herkes kendi eyaletinde takilir saniyor. ulan eyalet sistemi olunca herkese pasaport dagitip sinirlari kapatiyorlar mi saniyorsun? akin akin gelirler amk senin beyaz yakali eyaletine oraya da cokerler.
  • göte giren şemsiye yavaş yavaş açılıyor.
    tam açılmasını bekliyorum.%52 nin tepkisi ne olacak sanıyorsunuz. milli mücadele mi başlatacaklar sanıyorsunuz.
    padişahla birlikte ingilizlerle işbirliği yapanlarin torunlarıdır bunlar. %52 hazır zaten buna bölünmeyi destekleyen diğer unsurları da eklersek %64 'le kabul edeceklerdir
  • izmirli olarak hukumeti destekledigim uygulama.

izmir'in etrafina dikenli tel orsunler. iki taraf da birbirine karismasin. duvarin ote tarafinda seriat mi ilan edersiniz, ikinci bir saray mi dikersiniz ne isterseniz yapin. duvarin beri tarafinda da izmirliler istedigi gibi egitim alir, yatirim yapar, kultur ve sanat aktivitelerini destekler vize muafiyeti alip dunyayi gezer ve tozar.
  • misak-ı milli 'ye ihanet olarak gördüğümüz, şaşırtmayan gelişme zira yeni osmanlıcılık akımı ile oluşturulmak istenen yeni türkiye safsatası için en büyük tehlikeli unsur ulus bilincine sahip bir toplumdur*

olası düzenleme ile yerel özerlikliğe sahip bölgeler suni gündem maddeleri birbirine düşman hale getirilerek ulus bilincinden uzaklaşıtırılır ve nihayetinde emperyalizm'in yüzyıllardır devam ettiği böl yönet sistemi hayata geçer.

hürriyet ve itilaf firkasi nin 2023 hedefi şayet uniter yapıya el uzatmak ise o eli bizzat türk milleti kıracaktır.

dipnot: ümit özdağ hoca'ya verdiğim oy şimdiden helal olsun. y-chp ve guguk kuşu'nun neden sesi çıkmıyor merak konusudur.

dipnot 2: attila ilhan tarafından kaleme alınan batının deli gömleği isimli eser mutlak surette okunmalıdır#70783239
  • amaaaan, sanki şu anki halimizle çok mutluyuz sanki amk diye tepki verdiğim olay. su veren itfaiyenin su hortumu bize girdi, iki inç eksik beş inç fazla ne fark eder.
  • karakter sınırından bu şekilde açılmış bir başlık olup;
    içişleri bakanlığı'nın yeni sistemde belirlenen yetkileri arasında bulunan "ülkenin idari bölümlere ayrılması" yetkisidir.

10 temmuz 2018 tarihli resmi gazete'de yer almaktadır. (cumhurbaşkanlığı teşkilatı hakkında cumhurbaşkanlığı kararnamesi (kararname numarası: 1) - 8. bölüm, madde 254, f bendi)

daha önceden böyle bir madde olup olmadığını araştırdım ama bulamadım; bilen varsa yazsın.
hesabın var mı? giriş yap