• sarhoş ve sadece düşündüklerini söylemek
  • bence diğerleri daha çok güzelleşiyor. ve bence insanlar ve hayat ayık kafayla hiç de çekilir değil.
  • kilerinde sakladığı köpekleri az olan kişi. halk tabiriyle, "kalbi temiz" şahsiyet emarelerine sahip olma hali.
  • yalan söyleyebilme yeteneğinin azalmasından kaynaklıdır.
  • boşuna rakı connecting people demiyorlar. genelde yargılar bir kenara bırakılıp, o an amaç bulunduğun ortamdan keyif almak olduğundan yan masada hiç tanımadığın insanla bir anda halay çekmeye başlarken bulabiliyorsun kendini. tadı kaçırılmadığı müddetçe güzel bir şey olduğunu düşünüyorum. bir de bunun içince yanındakilere sarılıp öpmeye çalışan versiyonu var. o da sempatik gayet. beraber muhabbet edebildiğin , kafa dengi insanlarla aynı masadaysan değme keyfine. ama ortamda içince sapıtan tek bir insan olmaması gerek. bir de eski sevgililerini aramaya çalışan. gece onu ikna etmekle geçmesin. çakırkeyflik tatlı bir hal , normalde güzel olan insan daha da güzel oluyor.
  • çakır keyifsem,cok neşeli,sevecan oluyorum.sarhoşken ağzı bozuk,kavgacı, cok konuşan biri oluyorum.ayıkken bunalım moddunda devam.
  • ama kafam nasıl güzel.
  • normalde baskı altında hisseden, kaygıyla yaşayan bir insan olmakla alakalı olabilir. alkol her zaman bütün kötülüklerin anası değildir.
  • olsun da isterse içkiden sonra olsun , olsun ama
hesabın var mı? giriş yap