• selam karşim. şimdi döndüm eve. kokoreçimi, midyemi de yedim. hanıma da paket yaptırdım. sıkıntı yok.
    dönüp dolaşıp evimin yolunu buluyorum.
    biz ölmedik daha!
  • eve dönerken iki bira almıyorsa parkuru tamamlamamıştır.
  • aslında çocuğuna mandalina almak için çıkmış babadır.
    (bkz: ben çocuğuma mandalinanın en iyisini alırım)
  • bir de bunun; çocuğuna ilaç almak için çıkıp, alkol ve uyuşturucudan sonra eve dönmeyip kars'a giden modeli vardır.

(bkz: kader)
    (bkz: bekir)
    (bkz: zeki demirkubuz)
  • karı surat yapıyorsa bahtsız, yapmıyorsa şanslı adamdır.
  • an itibariyle eve dönmüşse erkencidir.
    bizim bey daha eve gelmedi, içiyor hala arkadaşlarıyla.
  • kardeşim evlilik zindan mı?
    köle hayatı mı?
    evli adam içemez mi?
    içse de otelde mi kalmalı?
    çözemedim...
    ben de ara ara arkadaşlarım ile çıkarım içerim ve eve dönerim
  • eve alınmaması gereken tip... s.ktir git başka yerde yat
  • evine kaçta dönüyor? ne kadar içiyor? ne sıklıla içiyor? kiminle içiyor? nerede içiyor? bu sorular kilit sorular. bunların cevabı öyle kritik ki ileride dönecek bir evi olmayabilir eğer sabaha karşı dönüyor, körkütük sarhoş olana kadar içiyor, haftanın beş günü barlardan çıkmıyor ve içki içerken içtiği ortamda karıya kıza para kaçırıyorsa. maalesef her evli adam insan gibi içmiyor. kimisi içki içeceğim diye götü başı dağıtıp kendini kaybediyor. bir daha düşündüm şimdi de acaba eski babalar mı böyleydi? yakın tarihte böyle alkolik eş, alkolik baba hikayeleri duymadım hiç ben. pahalı diye herkes içkisini evinde yapıp içtiğinden midir nedir *
    eski babalar da neyse artık... konu nereye geldi. uzun lafın kısası insan gibi için. içkinizi içip döndüğünüzde kapıda aile üyelerinin güler yüzüyle karşılaşıyorsanız problem yok, ne mutlu size ^^
  • sonra neden evlenmiyorsun
hesabın var mı? giriş yap