şükela:  tümü | bugün
 • 2 haftadır başıma gelen iğrenç olay.

  her gece ne yaşadığımı unutuyorum. bu sabah karar verdim,bundan sonra dertten ızdıraptan içmeyeceğim. keyifli olunca birşey olmuyor. güzel güzel içiyorsun.

  ama 2 haftadır her gece ızdıraptan içiyorum. hiç birşeyi hatırlamıyorum. sabah uyanınca ben ne yaptım hissi ne kadar iğrenç durum. dün gece büyük ihtimalle yine whatsapptan çoğu insanı rahatsız etmişimdir.üstelik mesajları siliyorum o kafayla. kime ne dediğimi bilmiyorum. kendimden iğreniyorum.

  aramızda bu durumun ne kadarda iğrenç bir durum olduğunu bilenler muhakkak olacaktır.

  tavsiyede bulunmak haddim değil ama,efkarlıysanız içki içmeyin dostlar. hafıza kaybının ne kadar kötü birşey olduğunu ben yaşayarak gördüm. ve korkarım bir daha içki içmeyeceğim dertliyken.

  keyifli anlarda içelim,gülelim...
 • (bkz: blackout)
 • içkiyi ağzınızla içmezsenin başınıza gelmesi muhtemel olay.
 • tuborg'un kasıklarda ağrı yaptığı fıkrayı akla getiren şey*.

  edit:
  yoğun istek üzerine fıkranın linkini paylaşayım:
  https://fikracenneti.wordpress.com/…g/agri-yapiyor/
 • geçmiş zaman. topluluk partisinde deveyi devirecek kadar içilir, gece nerde nasıl bitmiştir bir fikir yoktur, arkadaşın evinde donla uyanılır. tabi ki nasıl geldiğini veya ne yaptığını hatırlamıyorsundur.

  sonra haftaiçinde topluluktan insanları gördükçe geceye yönelik bilgileri toplamaya başlarsın, aynı akşam üç hatunla yakınlaştığını öğrenirsin ( normalde dikkatini bile çekmemiş, ilgi alanına girmemiş hatunlar bunlar, aklına dahi gelmemiş onlarla bir şey olma ihtimali ) ve daha başka utanç verici hikayeler.

  o yüzden siz, siz olun, çok içmeyin.
 • aklından çıkarma ;

  sarhoşken telefon kullanmak , araba kullanmaktan daha tehlikelidir.

  sonra sabah gelen "anlamadım ? " türü mesajlara, ne yazmıştım lan buna ben diye düşünürsün bro.
 • ilkini 27 yaşımda yaşadım, yok lan olmaz öyle abartıyorlar diyordum, oluyormuş. ilk seferinde kendimi çok kötü hissettim n’aptım ne ettim diyorum, bir garip his. sonra alışıyorsun*
 • saçma sapan dizilerde görüp hadi lan göt dediğim olay başıma gelip beni göte çevirmiştir.

  yaklaşık 10-15 gün önce ilk defa denenen bir viski üzerine içilen yüksek alkollü bira sonrasında laptopla misafir yatak odasında yatıp üzerime kot pantolon ve kazak giymişim. bu arada evin sıcaklığı en soğuk kış ayında bile 24 derece. sabah kalktığımda terden ıpıslak olmuşum ve halim perişan o hışımla kalkıp eşime ne bu hal neden böyle yatırdın beni dediğimde karşımda bir mahkeme duvarı gördüm. kızcağızı gece eşek şakalarıyla delirtip sinirden ağlatmışım, yataktan çekip düşürmüşüm...vs

  şimdi gelelim sonrasına; abi saniyesini bile hatırlamıyorum. inanın hatırlamıyorum. birayı ne zaman bitirdiğimi bile hatırlamıyorum.

  biri ağzıma etse hatırlamam imkansız. daha da ilginci eşim sarhoşa benzemiyordun diyor. amk nasıl tribe soktuysa beni... ilginç
 • adama bak tavsiye isteyeceğine tavsiye veriyor.