şükela:  tümü | bugün
  • ayrıca çayı ve kahveyi de şekersiz içer, klas adamdır. spor yapar sağlıklı beslenir abur cubur yemez. bulursanız kaçırmayın ender rastlanan bir türdür.

edit: anlaşılan türümüz tehlikede değil parti kursak barajı geçeceğiz.
    bu arada nazar değmesin diye türümüzün baz modelinin özelliklerini belirttim. özellikle premium paket mensuplarımız-ki kendilerinden sınırlı sayıda üretilmiştir- bu konuda kendilerini afişe etmemem için ricada bulundular. kulübümüzün bu seçkin üyeleri ile umarım tanışırsınız bir gün.
  • sonsuza dek..... yaşamayacaktır.
  • kola içmek zevk, damak tadı meselesi, nargile de her zaman içilen bir şey değil. ama sigara içmeden nasıl durabiliyor bilmiyorum. cin misiniz lan? bu nasıl yaşamak? diye sorası geliyor insanın.
  • benim ayrica cayi kahveyi sekersiz icerim, nargileden tiksinirim, hamburger kizartma yagli yemem duzenli spor yaparim ynliz icki icerimmmm kafayi bulmayi severim
  • saçma sapan geyiklerden bıkmış olmaları muhtemeldir. aynen sigara bağımlısı olmayınca hayat çekilmiyo. boşa yaşıyoruz falan.
  • o lanet olasıca kolayı bir türlü bırakamıyorum, evet çayı şekersiz içiyorum :).
  • 56 gün önce sigarayı bıraktığım günden beri benim bu.

ama icetea içiyorum bak. *
  • kola içmeyen erkek ya hiç tatmamıştır yada büyük bir sağlık sorunu vardır aksini düşünemiyorum. spor yapan bireyler bile 2 haftada 1 kola içiyor. sigara, içki ve nargile üçlüsünü bende kullanmıyorum, şu sigarasız nasıl yaşıyorsunuz geyiklerini de anlamsız buluyorum. evet kardeşim hayattan hiç bir tat alamıyoruz
  • benim sevgilim lan o.

sayesinde ben de sigara ve alkolü azalttım.
  • sigara kola ve nargile yok. sigara bağımlılıktı bitti, kola zaten spor yapan insanların uzak durduğu ilk içecek.
    nargile nedir amk ? nargile içmek nedir lan. ibnemisiniz olm siz.

rakı iç şarap iç bira iç viski iç.