şükela:  tümü | bugün soru sor
 • facebook grubu, sosyal medyada patlayan videoların genelde ilk yayınlanan adresi olarak dikkat çekmekte.
 • çoğunlukla ergen olan grup... aog ve krdş türkiye bura ne beklion içerik çalarak ilerliyorlar. admini ise ne kadar egoistse kendi resmini paylaşıyor durmadan. :) ....
 • diğer komikli şakalı oluşumlara göre daha özgün ve yaratıcı olan facebook grubu. bazen videolarin açıklamaları videolardan daha komik olabiliyor. özellikle admin banuyu severek takip ediyoruz.
  (bkz: hll spr dwm)
 • komik falan olmayan bir ozan güven repliğinden isim almış sıkıcı ve denyo bir feysbuk sayfası.
 • feysbukta isminden dolayı katıldığım ilk ve tek oluşumdur, paylaşımlarının farkında bile değilim adına vurgunum, orada küçük ozan güven fotoğrafını görüp yanda ismi okuyunca zaten gülüyorum.
 • adının hakkını veremeyen gerizekalı grup. sakın adına aldanmayın, admini tam bir güce tapan liseli ergen. haxball admini kıvamında. uçurumdan yuvarlanan koyun paylaşmış çok komik diye bugün. altında tepki göstermiş insanlar haliyle, onları da banlamış. bir de "bu gönderi altında yaklaşık 20 kişiye ban attım. duyar yapacaksanız yeri burası değil amk duyarcıları. siktiriniz gidiniz" yazmış paşamız.

  ulan sen kim köpeksin ya? "aman bize de ban atmasın" diye korkup aynı yorumları yapmayacağımızı mı zannediyorsun? bu yorumu yapana kadar silmeseydin daha iyi olacaktı ama buraya da bakacak kadar özenti olduğun çok belli bak iyi oku; o duyar yapmak diyen ağzını sikeyim senin.

  hadi uçurumdan yuvarlanan koyunu komik bulacak kadar beyinsizsin, bu beyinsizliğini fark edenleri banlayacak kadar da malsın, bari yorumlarını da silip iyice zavallılığın doruklarına çıkmasaydın. sansürcü zihniyetine soktuğumun salağı seni. hadi beni de banla ve kendini güçlü hisset şimdi. fakat senin sikik sayfandan banlanmanın kimsenin umrunda olmadığını da unutmazsan senin için daha iyi olur.

  al sana unfollow. siktir git şimdi.

  not: şöyle bir baktım komik de değilmiş zaten. adının ekmeğini iyi yedi valla kimden çaldıysa fikri yazık.
 • admin değil resmen bebe, kapanmalı bence.
 • başarılı bir fb.grubu, en azından şimdilik.
 • ne salak salak eleştiriler bunlar ya. bir insan bu sayfaya gülmüyorsa neye güler amk dediğim muhteşem bir facebook oluşumu. sonra dicekler içkiliydi bilmem ne. tek eksiği adminin yazdığı yorumların sonuna "asdfsfdada" gibi ergence şeyler yazması. onun dışında liseli diyenler ayıp ediyor çünkü paylaşımların bir çoğu 90'larda çocukluğunu yaşamış insanların anlayacağı cinsten.