şükela:  tümü | bugün
  • insanın içine böyle cuk diye tok bi ses bırakarak oturan hebe. bardağa buz gibi birayı koyarsın, çerezini hazırlarsan, film açarsın ve az sonra koltukta uyuyakalırsın. uyandığında sabah olmuş eşin veya anan tarafından alkolik muamelesi görerek dürtülmek suretiyle uyandırılsın.

o içki artık piç olmuştur ve ısınarak at sidiği formatına çoktan evrilmiştir bile. bir de yediğin ayyaş adam muamelesi de yanına cabası kalır. geçmiş olsun ve bi daha biraz bile uykun varsa alkol işine girmemeyi yaşayarak öğrenmiş olursun.

ıhlamur neyine yetmiyo amk.
  • "bitiremeden" uyuyakalıyorsanız, öncesinde çok içmişsinizdir ve x'inci bardakta vücut pes etmiştir, ya da içki yorgunluğunuzu tetiklemiştir; "içemeden" uyuyakalıyorsanız, yorgun değilken içki doldurup içmenizi salık veririm.
  • içememekten kasıt birinci bardağı bitirememektir büyük ihtimal

genelikle viski içerken olur

tek başıma iken viski içildiğinden ötürü mü yoksa viski'nin mayıstırıcı bir etkisi olduğundan ötürü müdür bilemiyorum.

karolsun bilememek, bu sorular beni delirtecek dostum (bkz: sıyırmış adam)

edit: arkadaşlar ile viski içtiğimde mayısmamak için arada shot tequilla yada lemoncello atardım.

kamu spotu: tequila pişmanlıktır
  • kahve ile gerçekleşeni de iç burkar. sabah uyanıp buz gibi acı kahve bulunur yanı başındaki sehpada. can sıkıntısıyla güne başlanır