• içki olduğu anlaşılmasın diye verilen siyah poşet ile yıllardır dincinin hacının hocanın ekmeğine yağ sürüyoruz. içki tercihimizin utanılacak gizlenilecek bir şey olduğunu kendimiz de kabul etmiş duruma düşüyoruz. bence bir noktada organize olup bu muhabbeti bitirmek lazım.
  • bana daha çok içki olduğu anlaşılsın diye verilen siyah poşet gibi geliyor. işte bu sebepten aldığım şarabı, rakıyı gazete kağıda sardırarak poşetten ucunu çıkarıp taşıyayarak katılacağım kampanya.
  • sağlam bir şeffaf poşet olursa neden olmasın diyerek desteklediğim kampanya. o market poşetleriyle soda şişesi bile taşınmaz.
  • katıldığım kampanyadır.

çocuk tecavüzcüleri kendini saklasın, içki içenler değil.
  • ohoooovvvvv erzurum diyerek teşviklediğim kampanya.
  • izmir'de yaşamanın tadına vardırmayacağı kampanya.

istersen içe içe git, bir kaç dandik mahalle dışında karışan olmuyor lan... :/
  • bir yılbaşında bir arkadaşımız yılbaşında aldığı içkinin resmini ortak grubumuzun watsapp'ından paylaşmıştı. sadece bir resim. hani iş yeri grubu ama çalışmalar ile ilgili paylaşımların yapıldığı resmi grup değil, gayrı resmi paylaşımların yapıldığı her türlü geyik muhabbetinin döndüğü ortak paylaşım sayfamız. gösterilmeyen tepki, yemediği linç kalmamıştı. oysa ki kandillerde cumalarda her türlü dini paylaşım yapılınca tek bir itiraz olmuyordu sayfada. içki resmine bile tahammül edemeyen bir güruha elinde şişeyi sallaya sallaya gezmek.. üstelik hepsi üniversite mezunu eğitimli bir gruptan bahsediyorum. bilemiyorum.
  • geç kaldığınız kampanya. yıllardır yaptığım üstelik ramazanda bile yaptığım şey. poşet demeyelim ama elime alıp lay lay giderim evime. beğenmeyen varsa siktirsin gitsin.
  • bu başlığın son entry'sinden beri "bile" alkole ne biçim zamlar geldi.

öyle ki artık poşette değil, dantelli puf yastıklarda taşımak istiyorum aldığım 50'lik biraları, başlarına bir şey gelmesin diye
  • siyah poşetin içki satışıyla ilgili olmadığını düşünen hıyarağalar türemiş.

gören de tüm esnaf ve bakkaliye siyah poşet kullanıyor sanacak. hayır aslanım o iş öyle değil. alkolü siyah torbaya normal dalgaları mavi ya da beyaz poşete koyan sayısız yer var. bu işleri öğrenip de gelmek lazım.
hesabın var mı? giriş yap