• bu hanımefendi brt'de hafta içi sabahları yayınlanan vefakat anlaşılmayan bir sebepten dolayı yayından kaldırılan hayat guzeldir adlı güzel sohbet programının güzeller güzeli sunucusu idi. lakin hanımefendinin tek meziyeti sunuculuk değildir. yanlış hatırlamıyor isem tiyatro okumuştur. trt'de yayınlanan ve salt bu hanımefendi için izlediğim "dedem, gofret ve ben" adlı gereksiz dizide başarılı bir performans sergilemiştir.

bu hanımefendi hakkında ilk entry'yi açma şerefine nail olduğum içün çok mutluyum. kendisine kutsal bilgi kaynağı ekşi sözlük aracılığı ile sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.
  • hayat güzeldir programını bıkmadan usanmadan:"efendim ben ,sevgili kaan ve tüm hayat güzeldir ekibi bir kez daha sizlerle birlikte olmanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz" cümlesiyle açan, güldüğünde de yüzünde güller açan ve bu kadar da pozitif olunmazki dedirten insan.
  • nick olarak seçse idim diye düşündüüm isim eğlenceli olurduu
  • (sagda solda okudugum kadariyla) bircok dus kirikligina ragmen nasil hala hayattan bu kadar umutlu oldugunu cozemedigim icin kendisine daha da fazla saygi duydugum, geyik bir tabirle 'ic guzelligi disina vurmus' hatun kisi..
  • tvde hem kendıne aıt bı program yapan hem de dızılerde oynayan bayan
  • ocak başında yönetmen kemal başbuğ’la dünyaevine girmiş epsilon yayınevinden ekim 2001 de çıkmış olan hayat güzeldir adlı kitabın yazarı , aralık sonunda sona ermiş olan yaşamak güzel şey adlı programın başarılı sunucusu , oyuncu (vizontele,sıcak saatler,dedem gofret ve ben ..vs),gözlerinde parıldayan hüzünlü ifadesiyle pek çok kişiye huzur olmuş,sevgi olmuş , anlayış olmuş mükemmel kişilik..
  • günaydın gazetesiyle köşe yazarlığına da başlayan, herşeyi yapmak zorunda olduğunu hisseden oyunculardan birisi
  • yakında doğuracak olan köşe yazarı, kitap yazarı, oyuncu, sunucu kişi.
  • nedense bana biraz yapmacık gelen, fiziksel olarak da deniz seki'ye aşırı benzediğini düşündüğüm hatun kişi.
  • sicak saatlerde bir duygusal ağlak loser tiplemesi cizen kadin. kesinlikle yapmacik. tipik tombul sevgi insani olma ozentisi anaç tip.

(bkz: gulusu insanin icini isitan insanlar/28)
hesabın var mı? giriş yap