şükela:  tümü | bugün
  • artık iyice sapıttı orospu çocukları. bunun şakası, ergenliği olmaz... gerizekalının yaptığı bu eylem toplum sağlığını tehdit eden bir suçtur.

https://twitter.com/…mtr/status/1242496548249927687
  • korona'nın ek paketi mi bu şerefsizler, bu kadar çoğaldılar son zamanlarda?

bir de aldığı yere değil, aralara koyuyor. eskilerden beri alışkanlığımdır, ürünleri seçerken önden değil de ortadakilerden birini alırdım. artık bir işe yaramadığını öğrenmiş oldum.

tanım: koronavirüsten daha az gelişmiş tek hücreli canlı.

edit: bu görüntüyü savunmuşlar bazı yazar arkadaşlar. belki satın aldı sonradan ya da marketle anlaşmalıdır diye. fakat çekilen görüntü bana sözde şaka amaçlı pis bir eylem yapıldığının imajını veriyor mu? veriyor. bunun reel olduğunu varsaymalıyım çünkü eğer reel değilse bile bu iğrenç videonun potansiyel gerçek versiyonlarına yol açacağı bir gerçek.

o zaman gidin amcayı korkutan, başka bir amcanın kafasına kolonya döken adamı da savunun. amcalarla anlaşmışlardır belki onlar da.
  • yanında annesi varsa numarasını isteyebilirsin kesin eskortluk yapıyordur. zaten yanında babası olması mümkün değildir. iş kazası bir şahıstır.
    edit: kemal sunal bunu kapıcılar kralında yapmıştı ama gülmüştük. maymun görür maymun yapar der dr. house abimiz bir kaç güne bunun taklitlerini bol bol görmeye başlarız. neticede tepki aldı ya. keşke aileler çocuklarına küspe dışında bir şeyler yedirse.
  • ilk 6 ay anne sütünün önemini gösteren video. bence sağlık bakanlığı harakete geçip, gebe okullarında çocuklarınızı anne sütü ile beslemezseniz böyle olurlar diyerek eğitim vermeli.
  • prezervatif reklamı gibi çocuk yeminle.
  • süt kutularında en sağ sırada önden üçüncü sütü almıyoruz.

tanım: bir adet beyinsiz ergen içeren başlık ve video.
  • buna anne sütü de yaramamış.
  • (bkz: sütü bozuk)
  • ben de bunlar gibiyim,16 yaşındayım.

z kuşağı popülerite için her şeylerini verirler. bu sanırsam konjonktürel olarak devam etmeyecek aslında,bundan sonraki nesilde böyle devam edecektir.

çünkü biz x,y kuşağı gibi değiliz. x ve y kuşaklarının ebeveynleri -1930-1970- zor dönemleri gördüler ve çocuklarına ahlak kültürünü empoze ettiler.. bizlerde ise durum böyle. yazık.