şükela:  tümü | bugün
 • gerçeğe dayalı içerik sağlayan medya kuruluşu discovery communications’a bağlı discovery networksün orta ve doğu avrupa, ortadoğu ve afrika için kadınlara yönelik gizemli ve gerilimli programlar yayımlayan d-smart'ın yüksek çözünürlük kalitesinde yeni bir tv kanalı.
 • bağımlılık yaratan kanal. cinayetlerde gördüğüm ortak nokta hırs.
 • ya böyle kanal yok, kimi zaman hüngür hüngür ağlatıyor, kimi zaman insanın kanı çekiliyor donup kalıyor.

  gone girl filminden örnek vereyim. o filmden aktörleri çıkarın, set ekibini ve makyajcıları çıkarın. işte her bölümü bir gone girl tadında. yalnızca çekimin yapıldığı kişiler gerçek. adamlar hapishaneye girip suçluyu kameraya çekmişler. suçlu anlatıyor. "kasırga vardı kaçabileceğimi düşündüm" diyor. bu kadar gerçek olan başka kanal izlemedim.

  bir de bir ara sinan çetin'in bir programı vardı. kayıpları buluşturuyordu falan. ya adamlar bunu dünyada yapıyor. amerikadan çıkıyor, ingiltereye gidiyor. londrada arıyor, olmadı gallere gidiyor, ordan ipucu buluyor hop iskoçyaya. orda buluyor falan.

  iyi kanal güzel kanal.

  abd'ye yolculuğa hazırlandığım bu günlerde, kararımı sorgulatan kanal.
 • ben sadece bu kanali izleyerek hayat sigortası yaptırmanın önde gelen cinayet sebebi olduğunu öğrenmişim, ama insanlar sigorta yaptırmamayı öğrenememiş. sonra amerikalılar aslında aptalmış deyince vay klişe.
 • sırf izleyebilmek için digitürk bağlattığım, sürekli polisiye belgeseller yayınlayan belgesel kanalıdır. aynı içeriklere sahip crime and investigation network'ın yokluğunda digitürk'deki tek tesellimizdir.
  'there is always one reason; money, sex or revenge'

  not: meraklıları için digitürk'de türksat üzerinde değil eutelsat üzerinde yayın yapmaktadır.
 • cumartesi geceleri haunted programları ile aklımı alan süpersonik kanal.

  son 7-8 bölümdür o kadar iyiler ki benim diyen korku filmlerini ceplerinden çıkarırlar.
 • tvde duzenli olarak acip izledigim birkac kanaldan biri. bir digeri de nat geo. onda da bu ara ucak kazalari ve mars belgeseli veriyorlar, bayiliyorum.
 • her daim izlemekten zevk aldigim, ama az önce televizyonu açtığımda "id hd, discovery showcase hd ve animal planet hd kanalları platformunuzdan çıkmıştır" yazısı suratıma tokat gibi inen kanal.
  böylece digiturk'e de gerek kalmadı.