şükela:  tümü | bugün
  • tabii ki suçu sabit olan ve itiraf edilmiş suçları kapsayan idam alternatifleri olup medeni hukuk ve anayasa da yer alacak uygulamalardır.

benim aklıma çocuk tecavüz ve cinayeti suçu için şöyle bir uygulama geliyor;

üst kısımlarında hava delikleri olan kurşun geçirmez cam 2-3 m3 lük bir hücrede, mahkumun kendini öldürmesine izin verilmeyecek şekilde meydanlara konur. ondan sonra isteyen üst taraftan gönlünün istediği şekilde içeriye bişeyler atsın.

ön taraftaki insanlarda bu durumu izlesin. asit , ateş ve patlayıcı atmak yasak yalnız. zira hemen ölürse ne anlamı kalır bunca masrafın. ben kendimce her gün 2-3 hamburger muz falan atardım diğerlerinin attığı pislikten temizleyip ölmemek için yesin amk çocuğu.

ulan ne güzel hukuki terimlerle başlamıştık lakin sinir patlaması ile sonunda içimdeki hayvana dönüştük.
  • hamster kafesi tarzı bir uygulama yapılabilir. bu sayede gücünden yararlanılıp elektrik üretilir. ülke kalkınır vesaire...
    ne de olsa ölünce bi halta yaramıyor. canlıyken ne yapsa kardır.
  • ölene kadar hapis en mantıklısıdır.
  • (bkz: hadım)
  • şimdi bu şefersizleri alıp gps takacaksın.
    uçakla brezilya'ya götüreceksin.
    brezilya'dan helikoptere yükleyip amazor ormanının en orta ve yerleşim alanının sıfır olduğu yere gece vakti bırakacaksın.
    sabaha kadar binbir türlü vahşi hayvan bunları hunharca harcayacak. harcanana kadar izlemeye takip edersin nolcak ki. en azından hapishanelerdeki doluluk oranı düşer.