şükela:  tümü | bugün
20 entry daha
  • annesi ve yaman'ın yakın zamanda önce sabah, sonra ana haber kuşaklarında boy göstermesini sağlayacak isyan. yaman neler hissetti, annenin kamera elinde çocuk buyutmesi, yaman büyürken blogu ve onlarca sorusu var habercilerin.
  • başroldeki yaman çok şanslı bir çocuktur, klasik bir aile yapısına sahip olsaydı ilerleyen saniyelerde kendisini şeker yerine asfaltı yalarken görecektik. bu arada büyüyünce iktisatçı olamayacağının sinyalini vermektedir ailesine, ama bu hırsla kuracağı şirketlerde emri altında yüzlerce iktisatçı çalıştırabilir.
  • cocukluğun sembolu bir şekeri yemeninin bedelinin sabahlara kadar aç kalmak olacağını öğrenen cocuğun isyanı. bu kadar çabuk mu yüzleştirilir bi çocuk hayatın acı yüzüyle, iki keyf aynı anda yaşanmaz. ya şeker ya yemek.

    yazık o titreyen gözlere
  • onu bunu bilmem de, bu vidyo, vidyonun kahramanı büyüdüğünde başına bela olacak gibi bi his var içimde.

    en azından ben bela ederdim. iş arkadaşım falan olsa mesela bu tür bir vidyonun kahramanı, tüm çalışanlar ile katıldığımız bi seminerde, barkovizyonu kontrol eden vatandaşın cebine bi miktar nakit sıkıştırıp bi salon dolusu iş arkadaşına izletirdim yani. belki ben hayli terbiyesiz bi insanımdır, o da olabilir.
30 entry daha